О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2007 года N 753 и 12 декабря 2007 года N 1223
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2008 года N 618
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2007 года N 753 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2008-2010 годы" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., N 32, ст. 354):
в  Среднесрочном плане  социально-экономического развития Республики Казахстан на 2008-2010 годы, утвержденном указанным постановлением:
в  разделе 5  "Перечень приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2008-2010 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ":
в таблице "Перечень приоритетных местных бюджетных инвестиционных проектов (программ), финансируемых за счет целевых трансфертов на развитие и кредитования из республиканского бюджета, на 2008-2010 годы":
в подразделе "Государственная программа социально-экономического развития города Астаны на 2006-2010 годы":
в строке, порядковый номер 597:
в графе 7 цифры "4025418" заменить цифрами "1847110";
в графе 8 цифры "3982850" заменить цифрами "6161158";
в строке, порядковый номер 598:
в графе 7 цифры "1000000" заменить цифрами "3178308";
в графе 10 цифры "36238640" заменить цифрами "34060332";
Сноска. Подпункт 1) с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 31.07.2008  N 727 .
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2007 года N 1223 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2008 год":
в  приложении 3  к указанному постановлению:
в функциональной группе 09 "Топливно-энергетический комплекс и недропользование":
по администратору 231 "Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан":
в программе 024 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие теплоэнергетической системы":
в том числе на инвестиционные проекты:
Расширение и реконструкция ТЭЦ-2, тепловых сетей и электросетевых объектов города Астаны цифры "4025418" заменить цифрами "1847110";

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 тамыздағы N 753 және 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 1223 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 26 маусымдағы N 618 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2008 - 2010 жылдарға арналған орта мерзімді жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 тамыздағы N 753  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 32, 354-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2008 - 2010 жылдарға арналған орта мерзімді жоспарында:
"2008 - 2010 жылдарға арналған қолданыстағы және әзірленетін мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлінісіндегі басымды бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесі" деген 5-бөлімде:
"Дамуға берілетін нысаналы трансферттер мен республикалық бюджеттен кредит беру есебінен қаржыландырылатын 2008 - 2010 жылдарға арналған басымды жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесі" деген кестеде:
"Астана қаласын әлеуметтік-экономикалық дамытудың 2006 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы" деген кіші бөлімде:
реттік нөмір 597-жолда:
7-бағанда "4025418" деген сандар "1847110" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағанда "3982850" деген сандар "6161158" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмір 598-жолда:
7-бағанда "1000000" деген сандар "3178308" деген сандармен ауыстырылсын;
10-бағанда "36238640" деген сандар "34060332" деген сандармен ауыстырылсын;
Ескерту. 1-тармақтың 1) тармақшасының алтыншы және жетінші абзацтарында "565" және "566" деген сандар тиісінше "597" және "598" деген сандармен ауыстырылды - ҚР Үкіметінің 2008.07.31.  N 727  Қаулысымен.
2) "2008 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 1223  қаулысында :
көрсетілген қаулыға 3-қосымшада:
09 "Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану" функционалдық тобында:
231 "Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі" әкімшісі бойынша:
024 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жылу-энергетика жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері" бағдарламасында:
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Астана қаласының ЖЭО-2, жылу желілері мен энергожелі объектілерін кеңейту және қайта жаңарту "4025418" деген сандар "1847110" деген сандармен ауыстырылсын;

Расширение и реконструкция ТЭЦ-2 с установкой котлоагрегатов ст. NN 7, 8, турбоагрегатов ст. NN 5, 6 и водогрейной котельной города Астаны цифры "1000000" заменить цифрами "3178308".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Астана қаласының N N 7, 8 ст. қазандыагрегаттарын, N N 5, 6 турбоагрегаттарын құруымен ЖЭС-2 және су жылыту қазандығын кеңейту және қайта жаңарту "1000000" деген сандар "3178308" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов