О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2008 года N 166
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 августа 2008 года N 740
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2008 года N 166 "Об утверждении Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на 2008 год областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на образование" (САПП Республики Казахстан 2008 г., N 9, ст. 93) следующие дополнения:
в преамбуле после цифры "15" дополнить цифрами ", 15-1";
в  Правилах  использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на 2008 год областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на образование, утвержденных указанным постановлением:
пункт 1 дополнить абзацем следующего содержания:
"077 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на выплату стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования на основании государственного заказа местных исполнительных органов".".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 19 ақпандағы N 166 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 13 тамыздағы N 740 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.   "Облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің білім беруге 2008 жылға арналған республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану ережесін бекіту туралы" (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 9, 93-құжат) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 19 ақпандағы N 166  қаулысына  мынадай толықтырулар енгізілсін:
кіріспеде "15" деген сандардан кейін ", 15-1" деген сандармен толықтырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің білім беруге 2008 жылға арналған республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану ережесінде:
1-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"077 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік тапсырысы негізінде техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында оқитындарға стипендиялар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер".".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов