О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2008 года N 766
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2007 года N 753 "О среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2008-2010 годы" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., N 32, ст. 354):
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2008-2010 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 5. "Перечень приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2008-2010 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ":
в перечне приоритетных республиканских бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2008-2010 годы:
в подразделе "Государственная программа социально-экономического развития города Астаны на 2006-2010 годы":
в строке, порядковый номер 84:
цифры "8831433", "291572" заменить соответственно цифрами "10831433", "2291572";
в строке "Итого по программе":
цифры "3524122" заменить цифрами "5524122";
в подразделе "Вне программ":
в строке, порядковый номер 332:
графу 2 изложить в следующей редакции:
"Клинико-реабилитационный комплекс Медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан";
в графе 7 цифры "4406323" заменить цифрами "2230282";
в строке, порядковый номер 333:
в графе 5 цифры "186210" заменить цифрами "229240";
в графе 7 цифры "17301" заменить цифрами "60331";
дополнить строками, порядковые номера 338-1, 338-2, следующего содержания:
"
338-1
Проектирование
и строитель-
ство котельной
для детского
сада на 240
мест в городе
Астане
УДП
2008
82120
82120
338-2
Водопроводные
сети на
территории
заказчика в
поселке
Тельмана
города Астаны
УДП
2008
50891
50891
";
в строке "Итого вне программ":
цифры "161190654" заменить цифрами "159057643";
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2007 года N 1223 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2008 год":
в приложении 3 к указанному постановлению:
в функциональной группе 13 "Прочие":
по администратору 694 "Управление делами Президента Республики Казахстан":
по программе 008 "Строительство и реконструкция объектов Управления делами Президента Республики Казахстан":
в строке "Диагностический центр с многопрофильной клиникой на левом берегу реки Есил в районе улиц N 31 и N 35 в городе Астане":
слова "Диагностический центр с многопрофильной клиникой на левом берегу реки Есил в районе улиц N 31 и N 35 в городе Астане" заменить словами "Клинико-реабилитационный комплекс Медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан";

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 26 тамыздағы N 766 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1)»"Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2008 - 2010 жылдарға арналған орта мерзімді жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 тамыздағы N 753 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 32, 354-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2008 - 2010 жылдарға арналған орта мерзімді жоспарында:
"Қолданыстағы және әзірленетін мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлінісіндегі 2008 - 2010 жылдарға арналған басымды бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесі" деген 5-бөлімде:
2008 - 2010 жылдарға арналған басымды республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесінде:
"Астана қаласының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2006 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы" деген кіші бөлімде:
реттік нөмірі 84-жолда:
"8831433", "291572" деген сандар тиісінше "10831433", "2291572" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарлама бойынша жиыны" деген жолда:
"3524122" деген сандар "5524122" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарламадан тыс" деген кіші бөлімде:
реттік нөмірі 332-жолда:
2-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының Медициналық орталығының клиникалық-сауықтыру кешені";
7-бағанда "4406323" деген сандар "2230282" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 333-жолда:
5-бағанда "186210" деген сандар "229240" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағанда "17301" деген сандар "60331" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 338-1, 338-2-жолдармен толықтырылсын:
"338-1
Астана қаласында 240 орындық балабақшаға арналған қазандықты жобалау және салу
ПІБ
2008
82120
82120
338-2
Астана қаласының Тельман кентінде тапсырыс берушінің аумағындағы су құбыры желісі
ПІБ
2008
50891
50891
";
"Бағдарламалардан тыс жиыны" деген жолда:
"161190654" деген сандар "159057643" деген сандармен ауыстырылсын;
2) "2008 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 1223 қаулысында :
көрсетілген қаулыға 3-қосымшада:
13 "Басқалары" функциональдық тобында:
694 "Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы" деген әкімші бойынша:
008 "Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының объектілерін салу және қайта жаңарту" деген бағдарлама бойынша:
"Астана қаласында Есіл өзенінің сол жағалауында N 31 және N 35 көшелер ауданында көп бейінді емханасы бар диагностикалық орталық" деген жолда:
"Астана қаласында N 31 және N 35 көшелер ауданында Есіл өзенінің сол жағалауында көп бейінді емханасы бар диагностикалық орталық" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының Медициналық орталығының клиникалық-сауықтыру кешені";

цифры "4406323" заменить цифрами "2230282";
в строке "Строительство крытого стадиона на 30000 зрительских мест":
цифры "291572" заменить цифрами "2291572";
в строке "Строительство визит-центра на территории музея природы по улице Кенесары в поселке Бурабай Щучинского района Акмолинской области":
цифры "17301" заменить цифрами "60331";
дополнить строками следующего содержания:
"Проектирование и строительство котельной для детского
сада на 240 мест в городе Астане                             82120
Водопроводные сети на территории заказчика в поселке
Тельмана города Астаны                                       50891";
3) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2007 года N 1224 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2008 год":
в приложении 418 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы" строки, порядковый номер 1:
в подпункте 5) слова "диагностического центра с многопрофильной клиникой на левом берегу реки Есил в районе улиц N 31 и N 35 в городе Астане" заменить словами "клинико-реабилитационного комплекса Медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан";
дополнить подпунктами 16), 17) следующего содержания:
"16) водопроводные сети на территории заказчика в поселке Тельмана города Астаны;
17) проектирование и строительство котельной для детского сада на 240 мест в городе Астане.";
в "Прямом результате" пункта 7 "Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы":
слова "диагностического центра с многопрофильной клиникой на левом берегу реки Есил в районе улиц N 31 и N 35 в городе Астане" заменить словами "клинико-реабилитационного комплекса Медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан";
после слов "316 кв. жилого дома" дополнить словами ", водопроводных сетей на территории заказчика в поселке Тельмана города Астаны";
после слов "разработка проектно-сметной документации проекта "Очистка водоемов (озер Щучье, Боровое, Карасу) Щучинско-Боровской курортной зоны" дополнить словами ", проектирование и строительство котельной для детского сада на 240 мест в городе Астане".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

"4406323" деген сандар "2230282" деген сандармен ауыстырылсын;
"30000 көрерменге арналған жабық стадион салу" деген жолда:
"291572" деген сандар "2291572" деген сандармен ауыстырылсын;
"Ақмола облысы Щучье ауданы Бурабай ауылы Кенесары көшесіндегі табиғат мұражайы аумағында келу-орталығын салу" деген жолда:
"17301" деген сандар "60331" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Астана қаласында 240 орындық балабақшаға арналған
қазандықты жобалау және салу                          82120
Астана қаласының Тельман кентінде тапсырыс берушінің
аумағындағы су құбыры желісі                          50891";
3) "2008 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 1224 қаулысында :
көрсетілген қаулыға 418-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
5) тармақшадағы "Астана қаласында N 31 және N 35 көшелері ауданында Есіл өзенінің сол жағалауында көп салалы клиникасымен диагностикалық орталық" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының Медициналық орталығының клиникалық-сауықтыру кешені" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 16), 17) тармақшалармен толықтырылсын:
"16) Астана қаласының Тельман кентінде тапсырыс берушінің аумағындағы су құбыры желісі;
17) Астана қаласында 240 орындық балабақшаға арналған қазандықты жобалау және салу";
"Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер" деген 7-тармақтың "Тікелей нәтижесінде":
"Астана қаласында N 31 және N 35 көшелер ауданында Есіл өзенінің сол жағалауында көп салалы клиникасымен диагностикалық орталықты" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының Медициналық орталығының клиникалық-сауықтыру кешенін" деген сөздермен ауыстырылсын;
"316 пәтерлі тұрғын үйді" деген сөздерден кейін ", Астана қаласының Тельман кентінде тапсырыс берушінің аумағындағы су құбыры желісін" деген сөздермен толықтырылсын;
"Щучинск-Бурабай" курорттық аймағындағы (Щучье, Бурабай, Қарасу көлдері) су айдындарын тазарту" жобасының жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу" деген сөздерден кейін ", Астана қаласында 240 орындық балабақшаға арналған қазандықты жобалау және салу" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов