О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении изменения в Закон Республики Казахстан "О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2007-2009 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 августа 2008 года N 811
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменения в Закон Республики Казахстан "О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2007-2009 годы".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Проект
Закон Республики Казахстан
О внесении изменения в Закон Республики Казахстан
"О гарантированном трансферте из Национального фонда
Республики Казахстан на 2007-2009 годы"
Статья 1.  Внести в  Закон  Республики Казахстан от 25 ноября 2006 года "О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2007-2009 годы" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2006 г., N 19-20, ст. 120; 2008 г., N 8-9, ст. 29) следующее изменение:
абзац четвертый статьи 1 изложить в следующей редакции:
"2009 год - 843 100 000 тысяч тенге.".
Статья 2.  Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2009 года.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2007-2009 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 30 тамыздағы N 811 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2007-2009 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы
"Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2007-2009 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгеріс енгізу туралы
1-бап.   "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2007-2009 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 25 қарашадағы  Заңына  (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2006 ж., N 19-20, 120-құжат; 2008 ж., N 8-9, 29-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-баптың төртінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"2009 жыл   - 843 100 000 мың теңге.".
2-бап.   Осы Заң 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті