О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 мая 2006 года N 347
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2008 года N 826. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2008 года N 1048.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.11.2008 N 1048 .
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 мая 2006 года N 347 "О составе Совета директоров акционерного общества "Фонд устойчивого развития "Қазына" следующие дополнения:
приложение к указанному постановлению дополнить строками следующего содержания:
Михаэль Ноймайр - независимый директор;
Марк Лоранс Хольцман - независимый директор;
Ульф Вокурка - независимый директор.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 2 мамырдағы N 347 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 8 қыркүйектегі N 826 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 12 қарашадағы N 1048 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 12 қарашадағы N 1048 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазына" орнықты даму қоры" акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 2 мамырдағы N 347 қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
Михаэль Ноймайр - тәуелсіз директор;
Марк Лоранс Хольцман - тәуелсіз директор;
Ульф Вокурка - тәуелсіз директор.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов