Об утверждении Комплексного плана по решению проблем социально-экономического развития города Жанаозен Мангистауской области на 2009-2012 годы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2008 года № 865. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2011 года № 1321
Сноска. Постановление утратило силу постановлением Правительства РК от 11.11.2011 № 1321 (вводится в действие с 01.01.2012).
Сноска. Заголовок с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 09.12.2009 № 2052.
В целях решения проблем социально-экономического развития города Жанаозен Мангистауской области Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый Комплексный план по решению проблем социально-экономического развития города Жанаозен Мангистауской области на 2009-2012 годы (далее - План).
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 09.12.2009 № 2052.
2. Центральным исполнительным органам Республики Казахстан и местным исполнительным органам Мангистауской области обеспечить своевременное выполнение мероприятий, предусмотренных Планом, и по итогам полугодия, не позднее 20 января и 20 июля, представлять информацию о ходе их реализации в Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан.
3. Министерству экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан по итогам полугодия, не позднее 1 февраля и 1 августа, представлять в Правительство Республики Казахстан сводную информацию о ходе реализации Плана.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 19 сентября 2008 года № 865
КОМПЛЕКСНЫЙ ПЛАН
по решению проблем социально-экономического
развития города Жанаозен Мангистауской области
на 2009-2012 годы
Сноска. Комплексный план в редакции постановления Правительства РК от 09.12.2009 № 2052; с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 25.06.2011 № 708 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
п/п
Мероприятия
Форма
завершения
Ответственный
за
исполнение
(реализацию)
Срок
исполнения
(реализа-
ции)
Предла-
гаемые
расходы
(млн.
тенге)
Источники
финанси-
рования
1
2
3
4
5
6
7
1. Решение вопросов занятости и диверсификации экономики
1. Демографическая ситуация
1.
Принять меры по
совершенствованию
процедур
прибытия,
размещения и
занятости
оралманов
Постановле-
ние акимата
Аким
Мангистауской
области
Июль
2009 года
В пределах
средств
местного
бюджета
Местный
бюджет
2.
Завершить
застройку новых
микрорайонов
«Жулдыз», «Мерей»
Информация
в МЭБП
Аким
Мангистауской
области
Январь, июль
ежегодно
Не требуются
3.
Проработать
вопрос реализации
пилотного проекта
в рамках
Программы
«Нұрлы көш» в
Мангистауской
области
Информация
в МЭБП
МВД, МЭБП,
Аким
Мангистауской
области
Январь, июль
ежегодно
В пределах
средств,
предусмот-
ренных
Программой
«Нұрлы көш»
Республи-
канский
бюджет

Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласының әлеуметтік-экономикалық даму проблемаларын шешу жөніндегі 2009 - 2012 жылдарға арналған кешенді жоспарды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 19 қыркүйектегі N 865 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 қарашадағы № 1321 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.11.11 N 1321 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Ескерту. Тақырыпқа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2009.12.09 N 2052 Қаулысымен
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласының әлеуметтік-экономикалық даму проблемаларын шешу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласының әлеуметтік-экономикалық даму проблемаларын шешу жөніндегі 2009 - 2012 жылдарға арналған кешенді жоспар (бұдан әрі - Жоспар) бекітілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2009.12.09 N 2052 Қаулысымен
2. Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдары мен Маңғыстау облысының жергілікті атқарушы органдары Жоспарда көзделген іс-шаралардың уақтылы орындалуын қамтамасыз етсін және жарты жылдықтың қорытындылары бойынша, 20 қаңтардан және 20 шілдеден кешіктірмей Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігіне олардың іске асырылу барысы туралы ақпарат берсін.
3. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі жарты жылдықтың қорытындылары бойынша, 1 ақпаннан және 1 тамыздан кешіктірмей Қазақстан Республикасының Үкіметіне Жоспардың іске асырылу барысы туралы жиынтық ақпарат берсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігіне жүктелсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 19 қыркүйектегі
N 865 қаулысымен
бекітілген
МАҢҒЫСТАУ ОБЛЫСЫ ЖАҢАӨЗЕН ҚАЛАСЫНЫҢ ӘЛЕУМЕТТІК-ЭКОНОМИКАЛЫҚ ДАМУ ПРОБЛЕМАЛАРЫН ШЕШУ ЖӨНІНДЕГІ 2009 - 2012 ЖЫЛДАРҒА АРНАЛҒАН КЕШЕНДІ ЖОСПАР
Ескерту. Жоспар жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2009.12.09 N 2052, өзгеріс енгізілді - 2011.06.25 № 708 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулыларымен
Р/с
N
Іс-шаралар
Аяқтау нысаны
Орындауға (іске асыруға) жауапты
Орындау (іске асыру) мерзімі
Болжамды шығыстар (млн. теңге)
Қаржыландыру көздері
1
2
3
4
5
6
7
1. Жұмыспен қамту және экономиканы әртараптандыру мәселелерін шешу
1. Демографиялық жағдай
1.
Оралмандардың келуі, орналасуы және жұмыспен қамтылуы рәсімдерін жетілдіру жөнінде шаралар қабылдау
Әкімдік қаулысы
Маңғыстау облысының әкімі
2009 жылғы шілде
Жергілікті бюджет қаражатының шегінде
Жергілікті бюджет
2.
"Жұлдыз", "Мерей" жаңа шағын аудандарының құрылысын аяқтау
ЭБЖМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімі
Жыл сайын, қаңтар, шілде
Талап етілмейді
3.
"Нұрлы көш" бағдарламасы шеңберінде Маңғыстау облысында пилоттық жобаны іске асыру мәселесін пысықтау
ЭБЖМ-ге ақпарат
ІІМ, ЭБЖМ, Маңғыстау облысының әкімі
Жыл сайын, қаңтар, шілде
"Нұрлы көш" бағдарламасында көзделген қаражат шегінде
Республикалық бюджет

2. Реализация программы занятости
4.
Организовать
общественные
работы с
привлечением в
приоритетном
порядке
безработных из
числа оралманов
Информация
в МЭБП
Аким
Мангистауской
области
Январь, июль
ежегодно
2009 год -
31,5
2010 год -
34,4
2011 год -
37,5
Местный
бюджет
5.
Организовать
проведение
профессиональной
подготовки и
переподготовки
безработных
женщин и
оралманов
Информация
в МЭБП
Аким
Мангистауской
области
Январь, июль
ежегодно
2009 год -
2,4
2010 год -
2,6
2011 год -
2,8
Местный
бюджет
6.
Принять
дополнительные
меры по
социальной защите
граждан в сфере
занятости
населения
Информация
в МЭБП
Аким
Мангистауской
области
Январь, июль
ежегодно
2009 год -
24,9
2010 год -
27,1
2011 год -
29,6
Местный
бюджет
7.
Обеспечить
создание 100
социальных
рабочих мест
(ежегодно) в
городе Жанаозен
с подписанием
соответствующего
Соглашения с
акиматом города
Информация
в МЭБП
АО «РД
«КазМунайГаз»
Январь,
ежегодно
2009 год -
30,0
2010 год -
30,0
2011 год -
30,0
Средства
АО «РД
«КазМунай-
Газ»
8.
Обеспечить
занятость
безработного
населения в
рамках Дорожной
карты
Информация
в МЭБП
МТСЗН, Аким
Мангистауской
области
Январь, июль
ежегодно
2009 год -
829,3
2010 год -
276,3
Республи-
канский
бюджет
2009 год -
145,8
2010 год -
68,8
Местный
бюджет
3. Поддержка предпринимательской деятельности,
развитие малого и среднего бизнеса
9.
Открыть в
государственном
коммунальном
предприятии
«Бизнес-инкубатор
города Жанаозен»
дополнительные
курсы для
начинающих
предпринимателей
по подготовке
востребованных
на рынке труда
рабочих
специальностей
Информация
в МЭБП
Аким
Мангистауской
области
Январь, июль
ежегодно
2009 год -
11,2
2010 год -
12,3
2011 год -
13,1
Местный
бюджет
10.
Организовать
микрокредитование
населения через
микрокредитные
организации с
государственным
участием
Информация
в МЭБП
Аким
Мангистауской
области
Январь, июль
ежегодно
2009 год -
50,0
2010 год -
50,0
2011 год -
50,0
Местный
бюджет
11.
Расширить
подсобное
хозяйство в
местности
«Тонрекшин» до
500 гектаров и
создать до 1500
новых рабочих
мест для
оралманов-сель-
хозтоваропроиз-
водителей
Акт ввода в
действие
АО «РД
«КазМунайГаз»
Декабрь
2011 года
2009 год -
70,0
2010 год -
40,0
2011 год -
40,0
Средства
АО «РД
«КазМунай-
Газ»
12.
Учитывать
возможности
швейной фабрики
города Жанаозен в
организации
закупок на пошив
спецодежды для
работников
предприятий
нефтегазовой
отрасли региона
Заключение
договора
на пошив
спецодежды
АО «НК
«КазМунайГаз»
Январь,
ежегодно
Не требуются
13.
Организовать
кредитование
субъектов малого
предприниматель-
ства города
Жанаозен через
акционерное
общество
«Фонд «Даму»
Информация
в МЭБП
Аким
Мангистауской
области,
АО «Фонд
«Даму»
Январь, июль
ежегодно
Местный
бюджет:
2009 год -
300,0
2010 год -
300,0
2011 год -
300,0
Средства
Фонда:
2009 год -
300,0
2010 год -
300,0
2011 год -
300,0
Местный
бюджет,
средства АО
«ФРП «Даму»
14.
Создание
сервисно-загото-
вительного центра
«Жанаозен» по
оказанию услуг
сельхозтоваро-
производителям
молока
Информация
в МЭБП
АО «СПК
«Каспий»
4 квартал
2010 года
2009 год -
88,7
Республи-
канский
бюджет

2. Жұмыспен қамту бағдарламасын іске асыру
4.
Оралмандар қатарынан жұмыссыздарды басым түрде тарта отырып, қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру
ЭБЖМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімі
Жыл сайын, қаңтар, шілде
2009 жыл - 31,5
2010 жыл - 34,4
2011 жыл - 37,5
Жергілікті бюджет
5.
Жұмыссыз әйелдер мен оралмандарды кәсіптік даярлау мен қайта даярлауды жүргізуді ұйымдастыру
ЭБЖМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімі
Жыл сайын, қаңтар, шілде
2009 жыл - 2,4
2010 жыл - 2,6
2011 жыл - 2,8
Жергілікті бюджет
6.
Халықты жұмыспен қамту саласында азаматтарды әлеуметтік қорғау жөнінде қосымша шаралар қабылдау
ЭБЖМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімі
Жыл сайын, қаңтар, шілде
2009 жыл - 24,9
2010 жыл - 27,1
2011 жыл - 29,6
Жергілікті бюджет
7.
Қала әкімдігімен тиісті Келісімге қол қойып, Жаңаөзен қаласында 100 әлеуметтік жұмыс орнын құруды (жыл сайын) қамтамасыз ету
ЭБЖМ-ге ақпарат
"ҚазМұнайГаз" БӨ" АҚ
Жыл сайын, қаңтар
2009 жыл - 30,0
2010 жыл - 30,0
2011 жыл - 30,0
"ҚазМұнайГаз" БӨ"АҚ
8.
Жол картасы шеңберінде жұмыссыз тұрғындарды жұмыспен қамту
ЭБЖМ-ге ақпарат
Еңбекмині, Маңғыстау облысының әкімі
Жыл сайын, қаңтар, шілде
2009 жыл - 829,3
2010 жыл - 276,3
Республикалық бюджет
2009 жыл - 145,8
2010 жыл - 68,8
Жергілікті бюджет
3. Кәсіпкерлік қызметті қолдау, шағын және орта бизнесті дамыту
9.
"Жаңаөзен қаласының бизнес-инкубаторы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнында еңбек нарығында талап етілетін жұмысшы мамандықтарды даярлау жөнінде жаңадан бастаушы кәсіпкерлерге арналған қосымша курстар ашу
ЭБЖМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімі
Жыл сайын, қаңтар, шілде
2009 жыл - 11,2
2010 жыл - 12,3
2011 жыл - 13,1
Жергілікті бюджет
10.
Мемлекет қатысатын шағын кредит ұйымдары арқылы халыққа шағын кредит беруді ұйымдастыру
ЭБЖМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімі
Жыл сайын, қаңтар, шілде
2009 жыл - 50,0
2010 жыл - 50,0
2011 жыл -
50,0
Жергілікті бюджет
11.
"Төңірекшін" елді мекеніндегі қосалқы шаруашылықты 500 гектарға дейін кеңейту және ауыл шаруашылығы тауарларын өндіруші оралмандар үшін 1500 жаңа жұмыс орындарын ашу
Іске қосу актісі
"ҚазМұнайГаз" БӨ" АҚ
2011 жылғы желтоқсан
2009 жыл - 70,0
2010 жыл - 40,0
2011 жыл - 40,0
"ҚазМұнайГаз" БӨ" АҚ қаражаты
12.
Өңірдің мұнай-газ саласы кәсіпорындарының қызметкерлері үшін арнайы киім тіктіруге сатып алуды ұйымдастыруда Жаңаөзен қаласы тігін фабрикасының мүмкіндігін ескеру
Арнайы киім тігуге шарт жасасу
"ҚазМұнайГаз" БӨ" АҚ
Жыл сайын, қаңтар
Талап етілмейді
13.
"Даму" қоры" акционерлік қоғамы арқылы Жаңаөзен қаласының шағын кәсіпкерлік субъектілеріне кредит беруді ұйымдастыру
ЭБЖМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімі, "Даму" қоры" АҚ
Жыл сайын, қаңтар, шілде
Жергілікті бюджет:
2009 жыл - 300,0
2010 жыл - 300,0
2011 жыл - 300,0
Қордың қаражаты:
2009 жыл - 300,0
2010 жыл - 300,0
2011 жыл - 300,0
Жергілікті бюджет, "Даму" қоры" АҚ қаражаты
14.
Сүт өндіретін ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге қызмет көрсететін "Жаңаөзен" сервистік-дайындау орталығын құру
ЭБЖМ-ге ақпарат
"Каспий" ӘКК" АҚ
2010 жылғы 4-тоқсан
2009 жыл - 88,7
Республикалық бюджет

4. Строительство промышленных предприятий и объектов
транспортной инфраструктуры
15.
Рассмотреть
возможность
организации сети
технических
центров по
оказанию
сервисных услуг
для нефтегазовых
предприятий
Информация
в МЭБП
АО «НК
«Казахстан
инжиниринг»
1 квартал
2011 года
Согласно
инвестицион-
ных проектов
Средства
предприятия
16.
Принять комплекс
мер по открытию
новых производств
и созданию новых
рабочих мест в
городе Жанаозен
Информация
в МЭБП
Аким
Мангистауской
области,
АО «НК СПК
Каспий»
Июль,
ежегодно
Не требуются
17.
Начать
строительство
железнодорожной
линии «Узень-
Государственная
граница с
Туркменистаном»
(с привлечением в
2010 году до 980
чел, в 2011 году
до 1600 человек
на стадии строи-
тельства, 800
человек на стадии
эксплуатации), в
том числе на
станции Узень-
железнодорожного
вокзала на 100
пассажиров, а
также благоус-
тройство и
озеленение
территории
Акт ввода в
действие
АО «НК
«Казахстан
темир жолы»
Декабрь
2011 года
В
соответствии
с ПСД
Собственные
средства
АО «НК
«Казахстан
темир жолы»
2. Решение инфраструктурных проблем
1. Обеспечение инженерно-коммуникационной инфраструктурой
районы индивидуального жилищного строительства
18.
Обеспечить
разработку Плана
функционального
зонирования
территории города
Решение
маслихата
Аким
Мангистауской
области
Сентябрь
2009 года
-
В пределах
средств
местного
бюджета
19.
Построить
подстанцию
ПС-110/6 кв
«Рахат» и линий
электро- передач
ВЛ-110 кв
Акт ввода в
действие
Аким
Мангистауской
области,
МЭМР
Январь
2011 года
2009 год -
500,0
2010 год -
500,0
Республи-
канский
бюджет
20.
Построить систему
электроснабжения
в новых
микрорайонах
«Жулдыз», «Мерей»
Акт ввода в
действие
Аким
Мангистауской
области,
МЭМР
Декабрь
2011 года
2010 год -
450,0
2011 год -
450,0
Республи-
канский
бюджет
21.
Построить систему
газоснабжения в
новых
микрорайонах
«Жулдыз», «Мерей»
Акт ввода в
действие
Аким
Мангистауской
области
Декабрь
2011 года
2010 год -
200,0
2011 год -
1654,0*
Республи-
канский
бюджет
22.
Организовать
работы по
строительству и
капитальному
ремонту городских
дорог местного
значения
Информация в
МЭБП
Аким
Мангистауской
области
Декабрь
2011 года
2009 год -
200,0
2010 год -
500,0
2011 год -
800,0
Местный
бюджет
2. Реконструкция действующей инженерно-коммуникационной инфраструктуры
23.
Провести
реконструкцию и
расширение
существующих
сетей
электроснабжения
Информация в
МЭБП
Аким
Мангистауской
области
Декабрь
2011 года
2009 год -
100,0
2010 год -
200,0
2011 год -
264,9
Местный
бюджет
24.
Провести
реконструкцию и
расширение
существующих
сетей
газоснабжения
Информация в
МЭБП
Аким
Мангистауской
области
Июль
2011 года
2009 год -
100,0
2010 год -
200,0
2011 год -
276,3
Местный
бюджет
25.
Провести
реконструкцию и
расширение
центральной
котельной с
переводом на
мини-ТЭЦ
Информация в
МЭБП
Аким
Мангистауской
области,
МЭМР
Январь, июль
ежегодно
2010 год -
1500,0
2011 год -
1500,0
2012 год -
1505,0
Республи-
канский
бюджет
26.
Провести
реконструкцию и
расширение
тепловых сетей
Информация в
МЭБП
Аким
Мангистауской
области, МЭМР
Январь, июль
ежегодно
2009 год -
2500,0
2010 год -
2250,0
2011 год -
2000,0
2012 год -
1544,0
Республи-
канский
бюджет

4. Өнеркәсіптік кәсіпорындар мен көлік инфрақұрылымы объектілерін салу
15.
Мұнай-газ кәсіпорындары үшін сервистік қызмет көрсету жөніндегі техникалық орталықтар желісін ұйымдастыру мүмкіндігін қарастыру
ЭБЖМ-ге ақпарат
"Қазақстан инжиниринг" ҰК" АҚ
2011 жылғы қаңтар
Инвестициалық жобаларға сәйкес
Кәсіпорындар қаржысы
16.
Жаңаөзен қаласында жаңа өндірістер ашу және жаңа жұмыс орындарын құру жөнінде шаралар кешенін қабылдау
ЭБЖМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімі, "Каспий" ӘКК" АҚ
Жыл айын, шілде
Қажет етілмейді
17.
"Өзен - Түрікменстанмен мемлекеттік шекара" темір жол желісін салу сатысында 2010 жылы 980 дейін, 2011 жылы 1600 дейін, пайдалану сатысында 800 дейін адамды тарта отырып, оның ішінде Өзен станциясында 100 жолаушыға арналған темір жол вокзалын салуды бастау, сондай-ақ аумағын абаттандыру және көгалдандыру
Іске қосу актісі
"Қазақстан Темір Жолы" ҰК" АҚ
2011 жылғы желтоқсан
ЖСҚ-ға сәйкес
"Қазақстан Темір Жолы" ҰК" АҚ меншікті қаражаты
2. Инфрақұрылымдық проблемаларды шешу
1. Жеке тұрғын үй құрылысы аудандарын инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылыммен қамтамасыз ету
18.
Қала аумағын функционалдық аймақтарға бөлу жоспарын әзірлеуді қамтамасыз ету
Мәслихат шешімі
Маңғыстау облысының әкімі
2009 жылғы қыркүйек
-
Жергілікті бюджет қаражатының шегінде
19.
"Рахат" ПС-110/6 кв кіші станциясы мен ВЛ-110 кв. электр беру желілерін салу
Іске қосу актісі
Маңғыстау облысының әкімі, ЭМРМ
2011 жылғы қаңтар
2009 жыл - 500,0
2010 жыл - 500,0
Республикалық бюджет
20.
"Жұлдыз", "Мерей" жаңа шағын аудандарында электрмен жабдықтау жүйесін салу
Іске қосу актісі
Маңғыстау облысының әкімі, ЭМРМ
2011 жылғы желтоқсан
2010 жыл - 450,0
2011 жыл - 450,0
Республикалық бюджет
21.
"Жұлдыз", "Мерей" жаңа шағын аудандарында газбен жабдықтау жүйесін салу
Іске косу актісі
Маңғыстау облысының әкімі
2011 жылғы желтоқсан
2010 жыл - 200,0
2011 жыл - 1654,0*
Республикалық бюджет
22.
Жергілікті маңызы бар қала жолдарын салу және күрделі жөндеу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
ЭБЖМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімі
2011 жылғы желтоқсан
2009 жыл - 200,0
2010 жыл - 500,0
2011 жыл - 800,0
Жергілікті бюджет
2. Жұмыс істеп тұрған инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды қайта жаңарту
23.
Жұмыс істеп тұрған электрмен жабдықтау желілерін қайта жаңарту мен кеңейтуді жүргізу
ЭБЖМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімі
2011 жылғы желтоқсан
2009 жыл- 100,0
2010 жыл - 200,0
2011 жыл - 264,9
Жергілікті бюджет
24.
Жұмыс істеп тұрған газбен жабдықтау желілерін қайта жаңарту мен кеңейтуді жүргізу
ЭБЖМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімі
2011 жылғы шілде
2009 жыл - 100,0
2010 жыл - 200,0
2011 жыл - 276,3
Жергілікті бюджет
25.
Орталық қазандықты шағын ЖЭО-ға ауыстырып, қайта жаңарту мен кеңейтуді жүргізу
ЭБЖМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімі,ЭМРМ
Жыл сайын, қаңтар, шілде
2010 жыл - 1500,0
2011 жыл - 1500,0
2012 жыл - 1505,0
Республикалық бюджет
26.
Жылыту желілерін қайта жаңарту мен кеңейтуді жүргізу
ЭБЖМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімі,ЭМРМ
Жыл сайын, қаңтар, шілде
2009 жыл - 2500,0
2010 жыл - 2250,0
2011 жыл - 2000,0
2012 жыл - 1544,0
Республикалық бюджет

3. Строительство инфраструктуры к вахтовому поселку «Кендерли»
27.
Проработать
вопросы
строительства
инфраструктуры
поселка Кендерли
Предложения
в МЭМР
Аким
Мангистауской
области
20 июля
2009 года
Не требуются
28.
Построить дорогу
с песчано-
щебеночным покры-
тием от зоны
отдыха «Кендерли»
до вахтового
поселка «Кендерли» -
20 км
Акт ввода в
действие
Аким
Мангистауской
области
Июль
2011 года
2010 год -
250,0
2011 год -
250,0
Местный
бюджет
3. Решение экологических проблем и проблемы дефицита водоснабжения
1. Улучшение экологической ситуации
29.
Провести
реконструкцию и
модернизацию
существующих
канализационных
очистных
сооружений
производитель-
ностью 21 500
м3/сут
Информация в
МЭБП
Аким
Мангистауской
области,
МООС
Январь, июль
ежегодно
2009 год -
128,7
2010 год -
400,0
2011 год -
1050,0
2012 год -
50,7
Республи-
канский
бюджет
30.
Построить
комбинат по
утилизации,
переработке и
захоронению
твердых бытовых
отходов
Акт ввода в
действие
Аким
Мангистауской
области
Январь
2011 года
2010 год -
250,0
2011 год -
250,0
Местный
бюджет
31.
Провести
реконструкцию и
расширение
поливочного
водовода, включая
зеленую защитную
зону
Информация
в МЭБП
Аким
Мангистауской
области
Июль
2011 года
2009 год -
66,1
2010 год -
100,0
2011 год -
100,0
Местный
бюджет
32.
Завершить
изыскательские
работы по
разработке
проекта по
ликвидации
технологического
цеха по
подготовке и
перекачке нефти
для продолжения
работ в
соответствии с
утвержденным
проектом по
рекультивации
амбара
Информация в
МЭБП
АО «НК
«КазМунайГаз»
Январь
2009 года
Согласно
инвестицион-
ных проектов
Средства
предприятия
33.
Создать зоны
защитных зеленых
насаждений на
полосах отвода
автомобильных
дорог
Информация в
МЭБП
Аким
Мангистауской
области
Январь,
ежегодно
2009 год -
3,8
2010 год -
4,1
2011 год -
5,0
Местный
бюджет
34.
Организовать
работы по
озеленению
территории
города, созданию
скверов и парков
Информация в
МЭБП
Аким
Мангистауской
области
Январь,
ежегодно
2009 год -
95,3
2010 год -
103,8
2011 год -
114,0
Местный
бюджет
35.
Построить
скотомогильник
Акт ввода в
действие
Аким
Мангистауской
области
Январь
2010 года
2009 год -
7,5
Местный
бюджет
2. Обеспечение стабильного водоснабжения
36.
Провести
реконструкцию и
расширение
существующих
сетей
водоснабжения
Информация
в МЭБП
Аким
Мангистауской
области
Декабрь
2011 года
2009 год -
100,1
2010 год -
300,0
2011 год -
312,0
Местный
бюджет
37.
Построить систему
водоснабжения
села Тенге города
Жанаозен
Акт ввода в
действие
МСХ, аким
Мангистауской
области
Декабрь
2012 года
2010 год -
70,0
2011 год -
100,0
2012 год -
297,3
Республи-
канский
бюджет
38.
Построить систему
водоснабжения
микрорайона
Рахат-3 в городе
Жанаозен
1 очередь
Мангистауской
области
Акт ввода в
действие
МСХ, аким
Мангистауской
области
Декабрь
2011 года
2010 год -
50,0
2011 год -
158,6
Республи-
канский
бюджет
39.
Построить систему
водоснабжения
микрорайона
Рахат-3 в городе
Жанаозен
2 очередь
Мангистауской
области
Акт ввода в
действие
МСХ, аким
Мангистауской
области
Декабрь
2011 года
2010 год -
50,0
2011 год -
138,7
Республи-
канский
бюджет
40.
Сохранить на
текущем уровне
тариф АО
«КазТрансОйл» на
подачу волжской
воды для
сельхозтоваро-
производителей
Информация
в МЭБП
АО
«КазТрансОйл»
Январь,
ежегодно
2009 год -
33,0
2010 год -
33,0
2011 год -
33,0
Средства
предприятия
41.
Построить
водоочистное
сооружение для
подготовки
волжской воды до
питьевого
качества
мощностью до 30
тыс. куб. м в
сутки и увеличить
объемы поставки
волжской воды до
50 тыс. куб. м
в сутки
Акт ввода в
эксплуата-
цию
АО
«КазТрансОйл»
Январь
2012 года
2010 год -
700,0
2011 год -
500,0
Средства
предприятия

3. "Кендірлі" вахталық кентіне инфрақұрылым салу
27.
Кендірлі кентінің инфрақұрылымын салу мәселелерін пысықтау
ЭМРМ-ге ұсыныстар
Маңғыстау облысының әкімі
2009 жылғы 20 шілде
Талап етілмейді
28.
"Кендірлі" демалыс аймағынан "Кендірлі" вахталық кентіне дейін құмды-қиыршық тасты жабындысы бар жол салу - 20 км
Іске қосу актісі
Маңғыстау облысының әкімі
2011 жылғы  шілде
2010 жыл - 250,0
2011 жыл - 250,0
Жергілікті бюджет
3. Экологиялық проблемалар мен сумен жабдықтау тапшылығы проблемаларын шешу
1. Экологиялық ахуалды жақсарту
29.
Жұмыс істеп тұрған өнімділігі 21500 м3/тәул. кәріздік тазарту құрылыстарын қайта жаңарту мен жаңғыртуды жүргізу
ЭБЖМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімі, Қоршағанортамині
Жыл сайын, қаңтар, шілде
2009 жыл - 128,7
2010 жыл - 400,0
2011 жыл - 1050,0
2012 жыл - 50,7
Республикалық бюджет
30.
Қатты тұрмыстық қалдықтарды кәдеге жарату, қайта өңдеу және көму комбинатын салу
Іске қосу актісі
Маңғыстау облысының әкімі
2011 жылғы  қаңтар
2010 жыл - 250,0
2011 жыл - 250,0
Жергілікті бюджет
31.
Жасыл қорғау аймағын коса алғанда, суару су тартқышын қайта жаңарту мен кеңейтуді жүргізу
ЭБЖМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімі
2011 жылғы  шілде
2009 жыл - 66,1
2010 жыл - 100,0
2011 жыл - 100,0
Жергілікті бюджет
32.
Қамбаны рекультивациялау жөніндегі бекітілген жобаға сәйкес жұмыстарды жалғастыру үшін мұнайды дайындайтын және қайта айдайтын технологиялық цехты жою жобасын әзірлеу бойынша ізденіс жұмыстарын аяқтау
ЭБЖМ-ге ақпарат
"ҚазМұнайГаз" ҰК" АҚ
2009 жылғы қаңтар
Инвестициялық жобаларға сәйкес
Кәсіпорындар қаржысы
33.
Автомобиль жолдарының бөлінген жолақтарында қорғаныш жасыл желек аймағын құру
ЭБЖМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімі
Жыл сайын, қаңтар
2009 жыл - 3,8
2010 жыл - 4,1
2011 жыл - 5,0
Жергілікті бюджет
34.
Қала аумағын көгалдандыру, гүлбақтар мен саябақтар салу жөніндегі жұмысты ұйымдастыру
ЭБЖМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімі
Жыл сайын, қаңтар
2009 жыл - 95,3
2010 жыл - 103,8
2011 жыл - 114,0
Жергілікті бюджет
35.
Мал көму орындарын салу
Іске қосу актісі
Маңғыстау облысының әкімі
2010 жылғы қаңтар
2009 жыл - 7,5
Жергілікті бюджет
2. Тұрақты сумен жабдықтауды қамтамасыз ету
36.
Жұмыс істеп тұрған сумей жабдықтау желілерін қайта жаңарту мен кеңейтуді жүргізу
ЭБЖМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімі
2011 жылғы желтоқсан
2009 жыл - 100,1
2010 жыл - 300,0
2011 жыл - 312,0
Жергілікті бюджет
37.
Жаңаөзен қаласының Теңге кентін сумен жабдықтау жүйесін салу
Іске қосу актісі
АШМ, Маңғыстау облысының, әкімі
2012 жылғы желтоқсан
2010 жыл - 70,0
2011 жыл - 100,0
2012 жыл - 297,3
Республикалық бюджет
38.
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласының Рахат-3 шағын ауданың сумен жабдықтау жүйесінің 1-кезегін салу
Іске қосу актісі
АШМ, Маңғыстау облысының әкімі
2011 жылғы желтоқсан
2010 жыл - 50,0
2011 жыл - 158,6
Республикалық бюджет
39.
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласының Рахат-3 шағын ауданын сумен жабдықтау жүйесінің 2-кезегін салу
Іске қосу актісі
АШМ, Маңғыстау облысының әкімі
2011 жылғы желтоқсан
2010 жыл - 50,0
2011 жыл - 138,7
Республикалық бюджет
40.
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілер үшін Еділдің суын беруге "ҚазТрансОйл" акционерлік қоғамының тарифін ағымдағы деңгейде сақтап қалу
ЭБЖМ-ге ақпарат
"ҚазТрансОйл" АҚ
Жыл сайын, қаңтар
2009 жыл - 33,0
2010 жыл - 33,0
2011 жыл - 33,0
Кәсіпорын қаражаты
41.
Еділ суын ауыз су сапасына дейін дайындау үшін қуаты тәулігіне 30 мың текше м дейін су тазалау қондырғысын салу және Еділ суын беру көлемін тәулігіне 50 мың текше м дейін ұлғайту
Пайдалануға беру актісі
"ҚазТрансОйл" АҚ
2012 жылғы қаңтар
2010 жыл - 700,0
2011 жыл - 500,0
Кәсіпорын қаражаты

4. Развитие социальной сферы
1. Подготовка рабочих кадров
42.
Определить
потребность сфер
экономики региона
в специалистах с
техническим и
профессиональным
образованием
Информация
в МЭБП
Аким
Мангистауской
области
Июль
2009 года
В пределах
средств
местного
бюджета
Местный
бюджет
43.
Обеспечить
поэтапное
внедрение в
колледжах города
системы
менеджмента
качества в
соответствии с
международными
стандартами
Информация в
МЭБП
Аким
Мангистауской
области
Январь, июль
ежегодно
В пределах
средств
местного
бюджета
Местный
бюджет
44.
Расширить
перечень
специальностей и
увеличить
государственный
образовательный
заказ в колледжах,
особенно по
специальностям
нефтегазовой и
легкой
промышленности
Информация
в МЭБП
Аким
Мангистауской
области
Июль,
ежегодно
В пределах
средств
местного
бюджета
Местный
бюджет
45.
Принять меры по
укреплению
материально-
технических баз
городских
колледжей
Информация
в МЭБП
Аким
Мангистауской
области
Июль,
ежегодно
2009 год -
31,0
2010 год -
35,0
2011 год -
40,0
Местный
бюджет
46.
Рассмотреть
возможности
трудоустройства
выпускников
городских
колледжей в
дочерних
зависимых
организациях
акционерного
общества «РД
«КазМунайГаз» в
пределах ежегодно
утверждаемой
квоты и с учетом
требований
трудового
законодательства
Республики
Казахстан
Информация в
МЭБП
АО «РД
«КазМунайГаз»,
аким
Мангистауской
области
1 квартал
2009 года
Не требуются
47.
Изучить вопрос
трудоустройства
учащихся
колледжей города
Жанаозен на
предприятиях
нефтегазовой
отрасли
Атырауской
области для
работы вахтовым
методом с их
переподготовкой в
учебном центре
производственного
филиала
«Озенмунайгаз» АО
«РД «КазМунайГаз»
Информация в
МЭБП
АО «НК
«КазМунай-
Газ», МОН
1 квартал
2009 года
Не требуются
48.
Обеспечить
прохождение
производственной
и преддипломной
практики учащихся
колледжа нефти и
газа имени О.
Турмаганбетова и
политехнического
колледжа в
производственном
филиале
«Озенмунайгаз» АО
«РД «КазМунайГаз»
по профильным
специальностям
согласно договору
о сотрудничестве
Информация в
МЭБП
АО «РД
«КазМунайГаз»
Июль,
ежегодно
В рамках
социальных
обязательств
по контракту
на перепод-
готовку и
обучение
местных
кадров
Средства
предприятия
49.
Рассмотреть
вопрос внесения
изменений и
дополнений в
контракты на
недропользование
в рамках
обязательств
недропользователей
по подготовке
казахстанских
специалистов,
предусматривающие
обязательства по
укреплению
материально-
технической базы
высших и средних
профессиональных
учебных заведений
Информация
в МЭБП
МЭМР
2 квартал
2009 года
Не требуются
50.
Обеспечить
строительство
типового здания
колледжа нефти и
газа имени
О. Турмагамбетова
на 960 мест
Информация
в МЭБП
МОН, аким
Мангистауской
области
Декабрь
2012 года
2012 год -
200,0
Республи-
канский
бюджет

4. Әлеуметтік саланы дамыту
1. Жұмысшы кадрларды даярлау
42.
Өңір экономикасы салаларының техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарға қажеттілігін анықтау
ЭБЖМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімі
2009 жылғы шілде
Жергілікті бюджет қаражатының шегінде
Жергілікті бюджет
43.
Қала колледждерінде халықаралық стандарттарға сай сапа менеджменті жүйесін кезең-кезеңмен енгізуді қамтамасыз ету
ЭБЖМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімі
Жыл сайын, қаңтар, шілде
Жергілікті бюджет қаражатының шегінде
Жергілікті бюджет
44.
Колледждерде, әсіресе, мұнай-газ және жеңіл өнеркәсіп мамандықтары бойынша мамандықтар тізбесін кеңейту және мемлекеттік білім тапсырысын көбейту
ЭБЖМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімі
Жыл сайын, шілде
Жергілікті бюджет қаражатының шегінде
Жергілікті бюджет
45.
Қалалық колледждердің материалдық-техникалық базаларын нығайту жөнінде шаралар қабылдау
ЭБЖМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімі
Жыл сайын, шілде
2009 жыл - 31,0
2010 жыл - 35,0
2011 жыл - 40,0
Жергілікті бюджет
46.
Қалалық колледждер түлектерін "ҚазМұнайГаз" БӨ" АҚ еншілес тәуелді ұйымдарында жыл сайын бекітілетін квота шегінде және Қазақстан Республикасы еңбек заңнамасының талаптарын ескере отырып, жұмысқа орналастыру мүмкіндігін қарастыру
ЭБЖМ-ге ақпарат
"ҚазМұнайГаз"БӨ" АҚ Маңғыстау облысының әкімі
2009 жылғы 1-тоқсан
Талап етілмейді
47.
Жаңаөзен қаласы колледждерінің окушыларын Атырау облысының мұнай-газ саласы кәсіпорындарында вахталық әдіспен жұмыс істеу үшін оларды "ҚазМұнайГаз" БӨ" АҚ "ӨзенМұнайГаз" өндірістік филиалының оқу орталығында қайта даярлай отырып, жұмысқа орналастыру мәселесін зерделеу
ЭБЖМ-ге ақпарат
"ҚазМұнайГаз" БӨ" АҚ, БҒМ
2009 жылғы 1-тоқсан
Талап етілмейді
48.
О. Тұрмағамбетов атындағы мұнай және газ колледжі және политехникалық колледж оқушыларының ынтымақтастық туралы шартқа сәйкес бейінді мамандықтар бойынша"ҚазМұнайГаз" БӨ" АҚ-ның "Өзенмұнайгаз" өндірістік филиалында өндірістік және дипломалды практикадан өтуін қамтамасыз ету
ЭБЖМ-ге ақпарат
"ҚазМұнайГаз" БӨ" АҚ,
Жыл сайын, шілде
Жергілікті кадрларды қайта даярлау мен оқытуға арналған келісім-шарт бойынша әлеуметтік міндеттемелер шеңберінде Жергілікті кадрларды қайта даярлау мен оқытуға арналған келісім-шарт бойынша әлеуметтік міндеттемелер шеңберінде
Кәсіпорын қаражаты
49.
Жер қойнауын пайдаланушылардың қазақстандық мамандарды даярлау жөніндегі міндеттемелері шеңберінде жоғары және орта кәсіптік оку орындарының материалдық-техникалық базасын нығайту жөніндегі міндеттемелерді көздейтін жер қойнауын пайдалануға арналған келісім-шарттарға өзгерістер мен толықтырулар енгізу мәселесін қарау
ЭБЖМ-ге ақпарат
ЭМРМ
2009 жылғы 2-тоқсан
Талап етілмейді
50.
О. Тұрмағанбетов атындағы мұнай және газ колледжінің 960 орындық үлгі ғимаратын салуды қамтамасыз ету
ЭБЖМ-ге ақпарат
БҒМ, Маңғыстау облысының әкімі
2012 жылғы желтоқсан
2012 жыл - 200,0
Республикалық бюджет

2. Развитие системы дошкольного обучения и среднего общего образования
51.
Построить среднюю
школу на 624
ученических мест
в новом
микрорайоне
«Бостандык»
(Арай-3)
Акт ввода в
действие
МОН, аким
Мангистауской
области
Декабрь
2012 года
2012 год -
661,8
Республи-
канский
бюджет
52.
Построить среднюю
школу на 1200
мест в новом
микрорайоне
«Жулдыз»
(Рахат-3)
Акт ввода в
действие
МОН, аким
Мангистауской
области
Декабрь
2011 года
2009 год -
250,0
2010 год -
779,3
2011 год -
749,8
Республи-
канский
бюджет
53.
Построить детский
сад на 280 мест в
новом микрорайоне
«Аксу» (Рахат-2)
Акт ввода в
действие
МОН, аким
Мангистауской
области
Декабрь
2010 года
2009 год -
100,0
2010 год -
273,7
Республи-
канский
бюджет
54.
Построить
специализирован-
ный комплекс на
280 мест для
умственно-
отсталых детей
Акт ввода в
действие
МОН, аким
Мангистауской
области
Декабрь
2010 года
2009 год -
100,0
2010 год -
285,4
Республи-
канский
бюджет
55.
Построить детский
сад на 320 мест в
новом микрорайоне
«Жулдыз»
(Рахат-3)
Акт ввода в
действие
МОН, аким
Мангистауской
области
Декабрь
2012 года
2011 год -
239,4
2012 год -
270,6
Республи-
канский
бюджет
56.
Проработать
вопрос
строительства
детского сада на
320 мест в новом
микрорайоне
«Бостандык»
(Арай-3)
Информация
в МЭБП
МОН, аким
Мангистауской
области
Декабрь
2012 года
2012 год -
424,0*
Республи-
канский
бюджет
57.
Построить детский
сад санаторного
типа для
тубвиражных детей
на 280 мест в
микрорайоне
«Шугыла»
Акт ввода в
действие
МОН, аким
Мангистауской
области
Январь
2011 года
2009 год -
100,0
2010 год -
285,4
Республи-
канский
бюджет
58.
Строительство
детского сада на
280 мест в селе
Тенге
Акт ввода в
действие
МОН, аким
Мангистауской
области
4 квартал
2010 года
2009 год -
210,7
Республи-
канский
бюджет
3. Развитие системы здравоохранения
59.
Построить
противотуберку-
лезную больницу
на 100 коек
Акт ввода в
действие
МЗ, аким
Мангистауской
области
Декабрь
2010 года
2009 год -
200,0
2010 год -
1000,0
Республи-
канский
бюджет
60.
Построить
родильный дом на
100 коек
Акт ввода в
действие
МЗ, аким
Мангистауской
области
Декабрь
2011 года
2009 год -
200,0
2010 год -
1000,0
2011 год -
1100,0
Республи-
канский
бюджет
61.
Обеспечить
строительство
объектов
лечебно-оздоро-
вительного
профиля в рамках
развития зоны
отдыха «Кендерли»
с участием АО «НК
«КазМунайГаз»
Акт ввода в
действие
АО «НК
«КазМунайГаз»
Январь
2011 года
В пределах
средств
сметной
документации
Средства
предприятия
62.
Проработать
вопрос
строительства
здания
терапевтического
корпуса
Информация
в МЭБП
МЗ, аким
Мангистауской
области
Январь, июль
2012 года
2012 год -
395,5*
Республи-
канский
бюджет
63.
Проработать
вопрос
строительства
городской
поликлиники на
250 посещений в
смену в
микрорайоне
«Рахат»
Информация
в МЭБП
МЗ, аким
Мангистауской
области
Январь, июль
2012 года
2012 год -
470,0*
Республи-
канский
бюджет
64.
Проработать
вопрос
строительства
врачебной
амбулатории в
селе Тенге
Информация
в МЭБП
МЗ, аким
Мангистауской
области
Декабрь
2012 года
2012 год -
82,0*
Республи-
канский
бюджет
65.
Проработать
вопрос
строительства
врачебной
амбулатории в
селе Кызылсай
Информация
в МЭБП
МЗ, аким
Мангистауской
области
Декабрь
2012 года
2012 год -
82,0*
Республи-
канский
бюджет

2. Мектепке дейінгі оқыту және жалпы орта білім беру жүйесін дамыту
51.
"Бостандық" (Арай-3) жаңа шағын ауданында 624 оқушыға арналған орта мектеп салу
Іске қосу актісі
БҒМ, Маңғыстау облысының әкімі
2012 жылғы желтоқсан
2012 жыл - 661,8
Республикалық бюджет
52.
"Жұлдыз" (Рахат-3) жаңа шағын ауданында 1200 орындық орта мектеп салу
Іске қосу актісі
БҒМ, Маңғыстау облысының әкімі
2011 жылғы желтоқсан
2009 жыл - 250,0
2010 жыл - 779,3
2011 жыл - 749,8
Республикалық бюджет
53.
"Ақсу" (Рахат-2) жаңа шағын ауданында 280 орындық балабақша салу
Іске қосу актісі
БҒМ, Маңғыстау облысының әкімі
2010 жылғы желтоқсан
2009 жыл - 100,0
2010 жыл - 273,7
Республикалық бюджет
54.
Ақыл-есі кем балаларға арналған 280 орындық мамандандырылған кешен салу
Іске қосу актісі
БҒМ, Маңғыстау облысының әкімі
2010 жылғы желтоқсан
2009 жыл - 100,0
2010 жыл - 285,4
Республикалық бюджет
55.
"Жұлдыз" (Рахат-3) жаңа шағын ауданында 320 орындық балабақша салу
Іске қосу актісі
БҒМ, Маңғыстау облысының әкімі
2012 жылғы желтоқсан
2011 жыл - 239,4
2012 жыл - 270,6
Республикалық бюджет
56.
"Бостандық" (Арай-3) жаңа шағын ауданында 320 орындық балабақша салу мәселесін пысықтау
ЭБЖМ-ге ақпарат
БҒМ, Маңғыстау облысының әкімі
2012 жылғы желтоқсан
2012 жыл - 424,0*
Республикалық бюджет
57.
"Шұғыла" шағын ауданында туберкулез ауруына шалдықкан балаларға арналған 280 орындық санаторийлік үлгідегі балабақша салу
Іске қосу актісі
БҒМ, Маңғыстау облысының әкімі
2011 жылғы қаңтар
2009 жыл - 100,0
2010 жыл - 285,4
Республикалық бюджет
58.
Теңге кентінде 280 орындық балабақша салу
Іске қосу актісі
БҒМ, Маңғыстау облысының әкімі
2010 жылғы 4-тоқсан
2009 жыл - 210,7
Республикалық бюджет
3. Денсаулық сақтау жүйесін дамыту
59.
100 төсектік туберкулезге қарсы аурухана салу
Іске қосу актісі
ДСМ, Маңғыстау облысының әкімі
2010 жылғы желтоқсан
2009 жыл - 200,0
2010 жыл - 1000,0
Республикалық бюджет
60.
100 төсектік перзентхана салу
Іске қосу актісі
ДСМ, Маңғыстау облысының әкімі
2011 жылғы желтоқсан
2009 жыл - 200,0
2010 жыл - 1000,0
2011 жыл - 1100,0
Республикалық бюджет
61.
"ҚазМұнайГаз" ҰК" АҚ-ның қатысуымен "Кендірлі" демалыс аймағын дамыту шеңберінде емдеу-сауықтыру бейініндегі объектілер салуды қамтамасыз ету
Іске қосу актісі
"ҚазМұнайГаз" ҰК"АҚ
2011 жылғы қаңтар
Сметалық Құжаттама қаражатының шегінде
Республикалық бюджет
62.
Терапиялық корпустың ғимаратын салу мәселені пысықтау
Іске қосу актісі
ДСМ, Маңғыстау облысының әкімі
2012 жылғы қаңтар, шілде
2011 жыл - 395,5*
Республикалық бюджет
63.
"Рахат" шағын ауданында ауысымда 250 адам қабылдауға арналған қалалық емхана салу мәселесін пысықтау
Іске қосу актісі
ДСМ, Маңғыстау облысының әкімі
2012 жылғы қаңтар, шілде
2012 жыл - 470,0*
Республикалық бюджет
64.
Теңге ауылында дәрігерлік амбулатория салу мәселені пысықтау
Іске қосу актісі
ДСМ, Маңғыстау облысының әкімі
2012 жылғы желтоқсан
2012 жыл - 82,0*
Республикалық бюджет
65.
Қызылсай ауылында дәрігерлік амбулатория салу мәселесін пысықтау
Іске қосу актісі
ДСМ, Маңғыстау облысының әкімі
2012 жылғы желтоқсан
2012 жыл - 82,0*
Республикалық бюджет

4. Развитие сферы жилищного строительства
66.
Построить два
200-квартирных
жилых дома для
работников
бюджетных
организаций и
молодых семей
Акт
государст-
венной
комиссии
АДСиЖКХ,
аким
Мангистауской
области, МЭБП
Декабрь
2011 года
2009 год -
700,0
2010 год -
500,0
2011 год -
792,3
Республи-
канский
бюджет
67.
Обеспечить
финансирование
строительства
200-квартирного
коммунального
жилого дома в
городе Жанаозен с
предоставлением
10 процентов
жилья для остро
нуждающихся
работников
производственного
филиала
«Озенмунайгаз» АО
«РД «КазМунайГаз»
Акт
государст-
венной
комиссии
АО «РД
«КазМунайГаз»
Январь
2011 года
2009 год -
500,0
2010 год -
800,0
Средства
предприятия
5. Развитие сферы культуры и досуга
68.
Проработать
вопрос
строительства
домов культуры на
300 мест в селах
Тенге, Кызылсай
города Жанаозен
Информация
в МЭБП
МКИ, аким
Мангистауской
области
Январь, июль
2012 года
2012 год -
170,6*
Республи-
канский
бюджет
6. Развитие системы охраны общественного порядка
69.
Проработать
вопрос создания
Центра
оперативного
управления с
оснащением
необходимым
оборудованием
Информация
в МЭБП
МВД, аким
Мангистауской
области
Январь, июль
ежегодно
2010 год -
196,0*
2011 год -
570,0*
Местный
бюджет
Потребность в
бюджетных
ресурсах:
Республиканский
бюджет
2009 год -
5 907,4
2010 год -
9 870,1
2011 год -
9 932,8
2012 год -
6 153,5
Итого:

4. Тұрғын үй құрылысын саласын дамыту
66.
Бюджеттік ұйымдар қызметкерлеріне және жас отбасыларға арналған 200 пәтерлі екі тұрғын үй салу
Мемлекеттік комиссияның актісі
КжТҮКШІА, Маңғыстау облысының әкімі, ЭБЖМ
2011 жылғы желтоқсан
2009 жыл - 700,0
2010 жыл - 500,0
2011 жыл - 792,3
Республикалық бюджет
67.
"ҚазМұнайГаз" БӨ" АҚ-ның "Өзенмұнайгаз" өндірістік филиалының аса мұқтаж қызметкерлері үшін 10 пайыз тұрғын үй бере отырып, Жаңаөзен қаласында 200 пәтерлі коммуналдық тұрғын үй құрылысын қаржыландыруды қамтамасыз ету
Мемлекеттік комиссияның актісі
"ҚазМұнайГаз" БӨ" АҚ
2011 жылғы қаңтар
2009 жыл - 500,0
2010 жыл - 800,0
Кәсіпорын қаражаты
5. Мәдениет және бос уақыт саласын дамыту
68.
Жаңаөзен қаласының Теңге, Қызылсай ауылдарында 300 орындық мәдениет үйлерін салу мәселесін пысықтау
ЭБЖМ-ге ақпарат
МАМ, Маңғыстау облысының әкімі
2012 жылғы қаңтар, шілде
2012 жыл - 170,6*
Республикалық бюджет
6. Қоғамдық тәртіпті қорғау жүйесін дамыту
69.
Қажетті жабдықпен жарақтай отырып, Жедел басқару орталығын құру мәселесін пысықтау
ЭБЖМ-ге ақпарат
ІІМ Маңғыстау облысының әкімі
Жыл сайын, қаңтар, шілде
2010 жыл - 196,0*
2011 жыл - 570,0*
Жергілікті бюджет
Бюджеттік ресурстарға деген қажеттілік:
Республикалық бюджет
2009 жыл - 5 907,4
2010 жыл - 9 870,1
2011 жыл - 9 932,8
2012 жыл - 6 153,5
Жиыны:

31 863,8
Местный бюджет
2009 год -
1 269,6
2010 год -
2 634,1
2011 год -
3 415,2
Итого:
7 318,9
Иные источники
2009 год -
933,0
2010 год -
1 903,0
2011 год -
903,0
Итого:
3 739,0
Всего:
2009 год -
8 110,0
2010 год -
14 407,2
2011 год -
14 251,0
2012 год -
6 153,5
Итого:
42 921,7
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МЭБП - Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
МТСЗН - Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МОН - Министерство образования и науки Республики Казахстан
МЭМР - Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан
МЗ - Министерство здравоохранения Республики Казахстан
МВД - Министерство внутренних дел
МООС - Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан
МСХ - Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
МИТ - Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан
АО «НК «КазМунайГаз» - акционерное общество «Национальная компания «КазМунайГаз»
АО «РД «КазМунайГаз» - акционерное общество «Разведка Добыча «КазМунайГаз»
АО «Фонд «Даму» - акционерное общество «Фонд развития предпринимательста «Даму»
АО «НК «Казахстан инжиниринг» - акционерное общество «Национальная компания «Казахстан инжиниринг»
АО «КазТрансОйл» - акционерное общество «КазТрансОйл»
АО «НК «СПК «Каспий» - акционерное общество «Национальная компания «Социально-предпринимательская корпорация «Каспий»
АО «НК «Казахстан Teмip Жолы» - акционерное общество «Национальная компания «Казахстан Teмip Жолы»
* объемы расходов по мероприятиям, финансируемым за счет средств республиканского бюджета на 2010-2012 годы, будут уточняться в соответствии с Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете»

31 863,8
Жергілікті бюджет
2009 жыл -1 269,6
2010 жыл - 2 634,1
2011 жыл - 3 415,2
Жиыны:
7 318,9
Өзге де көздер
2009 жыл - 933,0
2010 жыл - 1 903,0
2011 жыл - 903,0
Жиыны:
3 739,0
Барлығы:
2009 жыл - 8 110,0
2010 жыл - 14 407,2
2011 жыл - 14 251,0
2012 жыл - 6 153,5
Жиыны:
42 921,7
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ЭБЖМ                          - Қазақстан Республикасы Экономика және
бюджеттік жоспарлау министрлігі
Еңбекмині                     - Қазақстан Республикасы Еңбек және
халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
БҒМ                           - Қазақстан Республикасы Білім және
ғылым министрлігі
ЭМРМ                          - Қазақстан Республикасы Энергетика
және минералдық ресурстар министрлігі
ДСМ                           - Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігі
IIМ                           - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
министірлігі
Қоршағанортамині              - Қазақстан Республикасы Қоршаған
ортаны қорғау министрлігі
АШМ                           - Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі
ИСМ                           - Қазақстан Республикасы Индустрия және
сауда министрлігі
"ҚазМұнайГаз" ҰК" АҚ          - "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы"
акционерлік қоғамы
"ҚазМұнайГаз" БӨ" АҚ          - "ҚазМұнайГаз" барлау-өндіру"
акционерлік қоғамы
"Даму" қоры" АҚ               - "Даму" қоры" акционерлік қоғамы
"ҚазТрансОйл" АҚ              - "ҚазТрансОйл" акционерлік қоғамы
"Қазақстанинжиниринг" ҰҚ" АҚ  - "Қазақстанинжиниринг" ұлттық
компаниясы" акционерлік қоғамы
"Каспий" ӘКК" ҰК" АҚ          - "Каспий" әлеуметтік-кәсіпкерлік
корпорациясы" ұлттық компаниясы"
акционерлік қоғамы
"Қазақстан Темір Жолы" ҰК" АҚ - "Қазақстан Темір Жолы" ұлттық
компаниясы" акционерлік қоғамы
*2010 - 2012 жылдарға арналған республикалық бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын іс-шаралар бойынша шығыстар көлемі "Республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес нақтыланатын болады.