Об утверждении перечня инвестиционных проектов, предлагаемых к финансированию за счет средств негосударственных займов под государственные гарантии на 2008 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2008 года № 869
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень инвестиционных проектов, предлагаемых к финансированию за счет средств негосударственных займов под государственные гарантии на 2008 год.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 22 сентября 2008 года № 869
Перечень
инвестиционных проектов, предлагаемых к финансированию за счет
средств негосударственных займов под государственные гарантии
на 2008 год
п/п
Наименование
проекта
Общая
стоимость
проекта
Период
реализации
(годы)
Размер
государ-
ствен ной
гарантии
(тыс. тенге)
Заемщик
1
Строительство
подстанции
500/220 кВ
«Алма» с
присоединением
к Национальной
электрической
сети Казахстана
линиями
напряжением
500, 220 кВ

2008 жылға арналған мемлекеттік кепілдікпен берілген мемлекеттік емес қарыздардың қаражаты есебінен қаржыландырылуға ұсынылатын инвестициялық жобалардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 22 қыркүйектегі N 869 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет кодексіне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2008 жылға арналған мемлекеттік кепілдікпен берілген мемлекеттік емес қарыздардың қаражаты есебінен қаржыландыруға ұсынылатын инвестициялық жобалардың тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2008 жылғы 22 қыркүйектегі
N 869 қаулысымен
бекітілген
2008 жылға арналған мемлекеттік кепілдікпен берілген мемлекеттік емес қарыздардың қаражаты есебінен қаржыландырылуға ұсынылатын инвестициялық жобалардың тізбесі
Р/с
N
Жобаны ң атауы Жобаны ң
жалпы
құ ны
Іске асыру
кезе ң і (жылдар)
Мемлекеттік кепілдікті ң
м ө лшері (мы ң те ң ге)
Қ арыз алушы
1
Қазақстан ұлттық электр желісі 500, 220 кВ   кернеулі желілеріне жалғап, 500/220 кВ "Алма" қосалқы станциясын салу