О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2007 года № 492
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2008 года № 948
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2007 года № 492 "О подготовке и проведении 7-ых зимних Азиатских игр 2011 года в городе Алматы" (САПП Республика Казахстан, 2007 г., № 19, ст. 219) следующие изменения:
в заголовке и тексте слова "в городе Алматы" заменить словами "в городах Астане и Алматы";
в пункте 3 слова "города Алматы" заменить словами "городов Астаны и Алматы";
в пункте 5 слова "Акиму города Алматы", "акимата", "города" заменить соответственно словами "Акимам городов Астаны и Алматы", "акиматов", "городов";
в составе Организационного комитета по подготовке и проведению 7-ых зимних Азиатских игр 2011 года в городе Алматы, утвержденном указанным постановлением:
в заголовке слова "городе Алматы" заменить словами "городах Астане и Алматы";
ввести:
"Есимова                    - акима города Алматы,
Ахметжана Смагуловича         заместителем председателя
Кул-Мухаммеда               - Министра культуры и информации
Мухтара Абрарулы              Республики Казахстан
Жамишева                    - Министра финансов Республики
Болата Бидахметовича          Казахстан
Куришбаева                  - Министра сельского хозяйства
Акылбека Кажигуловича         Республики Казахстан
Мынбаева                    - Министра энергетики и минеральных
Сауата Мухаметбаевича         ресурсов Республики Казахстан
Сапарбаева                  - Министра труда и социальной защиты
Бердибека Машбековича         населения Республики Казахстан
Школьника                   - Министра индустрии и торговли
Владимира Сергеевича          Республики Казахстан
Мукашева                    - первого заместителя акима города
Маулена Шапанбаевича          Алматы
Рахимжанова                 - заместитель акима города Астаны
Амерхана Муратпековича
Даненова                    - заместителя Министра иностранных дел
Нурлана Жумагалиевича         Республики Казахстан
Ермегияева                  - вице-министра туризма и спорта
Талгата Амангельдиновича      Республики Казахстан
Котлова                     - президента акционерного общества
Андрея Николаевича            "Исполнительная дирекция
Организационного комитета 7-х зимних
Азиатских игр 2011 года"
(по согласованию)
Асенова                     - председателя Спортивного комитета
Алмаза Турсунбаевича          Министерства обороны Республики
Казахстан, начальник Центрального
спортивного клуба армии
Казбекова                   - начальника управления инфраструктуры
Каната Мелдебековича          спорта и лицензирования Комитета по
спорту Министерства туризма и спорта
Республики Казахстан, секретарем";
строку "Тасмагамбетов Имангали Нургалиевич - аким города Алматы, заместитель председателя" изложить в следующей редакции:
"Тасмагамбетов Имангали Нургалиевич - аким города Астаны, заместитель председателя";
вывести из указанного состава: Букенова Кайрата Ахмадиевича, Ертысбаева Ермухамета Кабидиновича, Коржову Наталью Артемовну, Измухамбетова Бактыкожу Салахатдиновича, Оразбакова Галыма Избасаровича, Карагусову Гульжану Джанпеисовну, Казыханова Ержана Хозеевича, Айтекенова Кайрата Медыбаевича, Новикова Павла Максимовича.

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 13 маусымдағы N 492 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 қазандағы N 948 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Алматы қаласында 2011 жылғы 7-қысқы Азия ойындарын дайындау және өткізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 13 маусымдағы N 492 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 19, 219-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбындағы және мәтініндегі "Алматы қаласында" деген сөздер "Астана және Алматы қалаларында" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақтағы "Алматы қаласының" деген сөздер "Астана және Алматы қалаларының" деген сөздермен ауыстырылсын;
5-тармақтағы "Алматы қаласының әкімі", "әкімдік", "қаланың" деген сөздер тиісінше "Астана және Алматы қалаларының әкімдері", "әкімдіктер", "қалалардың" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Алматы қаласында 2011 жылғы 7-қысқы Азия ойындарын дайындау және өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамында:
тақырыбындағы "Алматы қаласында" деген сөздер "Астана және Алматы қалаларында" деген сөздермен ауыстырылсын;
мыналар енгізілсін:
"Есімов                        - Алматы қаласының әкімі, төрағаның
Ахметжан Смағұлұлы               орынбасары
Құл-Мұхаммед                   - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Мұхтар Абрарұлы                  және ақпарат министрі
Жәмішев                        - Қазақстан Республикасының Қаржы
Болат Бидахметұлы                министрі
Күрішбаев                      - Қазақстан Республикасының Ауыл
Ақылбек Қажығұлұлы               шаруашылығы министрі
Мыңбаев                        - Қазақстан Республикасының Энергетика
Сауат Мұхаметбайұлы              және минералдық ресурстар министрі
Сапарбаев                      - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Бердібек Мәшбекұлы               халықты әлеуметтік қорғау министрі
Школьник                       - Қазақстан Республикасының Индустрия
Владимир Сергеевич               және сауда министрі
Мұқашев                        - Алматы қаласы әкімінің бірінші
Мәулен Шапанбайұлы               орынбасары
Рақымжанов                     - Астана қаласы әкімінің орынбасары
Әмірхан Мұратпекұлы
Дәненов                        - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Нұрлан Жұмағалиұлы               министрінің орынбасары
Ермегияев                      - Қазақстан Республикасының Туризм
Талғат Амангелдіұлы              және спорт вице-министрі
Котлов                         - "2011 жылғы 7-қысқы Азия ойындарын
Аңдрей Николаевич                ұйымдастыру комитетінің атқарушы
дирекциясы" акционерлік қоғамының
президенті (келісім бойынша)
Асенов                         - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Алмаз Тұрсынбайұлы               министрлігі Спорт комитетінің
төрағасы, Армия орталық спорт
клубының бастығы
Қазбеков                       - Қазақстан Республикасы Туризм және
Қанат Мелдебекұлы                спорт министрлігінің Спорт комитеті
спорт инфрақұрылымы және
лицензиялау басқармасының бастығы,
хатшы;
"Тасмағамбетов Иманғали Нұрғалиұлы - Алматы қаласының әкімі, төрағаның орынбасары" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Тасмағамбетов Иманғали Нұрғалиұлы - Астана қаласының әкімі, төрағаның орынбасары";
көрсетілген құрамнан Бөкенов Қайрат Ахмәдиұлы, Ертісбаев Ермұхамет Қабиденұлы, Коржова Наталья Артемовна, Ізмұхамбетов Бақтықожа Салахатдинұлы, Оразбақов Ғалым Ізбасарұлы, Қарағұсова Гүлжан Жанпейісқызы, Қазыханов Ержан Хозейұлы, Әйтекенов Қайрат Медібайұлы, Новиков Павел Максимович шығарылсын.

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                         К. Масимов

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов