О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2006 года № 914
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2008 года № 1071
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2006 года № 914 "О некоторых вопросах информационной безопасности в области связи" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 36, ст. 391).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 26 қыркүйектегі N 914 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 19 қарашадағы N 1071 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Байланыс саласындағы ақпараттық қауіпсіздіктің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 26 қыркүйектегі N 914 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 36, 391-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов