О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2007 года № 1254
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2008 года № 1104. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2009 года N 2225
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.12.2009 N 2225 (порядок введения в действие см. п. 4).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2007 года № 1254 "Об утверждении перечня бюджетных инвестиционных проектов (программ), не требующих разработки технико-экономического обоснования" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 47, ст. 572) следующее дополнение:
в Перечне бюджетных инвестиционных проектов (программ), не требующих разработки технико-экономического обоснования, утвержденных указанным постановлением:
пункт 3 дополнить подпунктом 8) следующего содержания:
"8) строительство ветеринарной лаборатории по исследованию генетически модифицированных организмов.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 21 желтоқсандағы N 1254 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 қарашадағы N 1104 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 29 желтоқсандағы № 2225 Қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.12.29 № 2225 (қолданысқат енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Техникалық-экономикалық негіздеме әзірлеу талап етілмейтін бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 21 желтоқсандағы N 1254 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 47, 572-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Техникалық-экономикалық негіздеме әзірлеу талап етілмейтін бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесінде:
3-тармақ мынадай мазмұндағы 8) тармақшамен толықтырылсын:
"8) генетикалық түрлендірілген организмдерді зерттейтін ветеринариялық зертхана салу.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов