О Майлыбаеве Б.А., Мынбае Д.К.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 2008 года № 1125
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
назначить Майлыбаева Баглана Асаубаевича вице-министром культуры и информации Республики Казахстан, освободив от этой должности Мынбая Дархана Камзабекулы в связи с переходом на другую работу.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Б.А.Майлыбаев, Д.Қ.Мыңбай туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 2 желтоқсандағы N 1125 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Бағлан Асаубайұлы Майлыбаев Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат вице-министрі болып тағайындалсын, басқа жұмысқа ауысуына байланысты Дархан Қамзабекұлы Мыңбай бұл қызметтен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                            К. Мәсімов