О Магауове А.М., Акчулакове Б.У.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2008 года № 1187
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
назначить Магауова Асета Маратовича вице-министром энергетики и  минеральных ресурсов Республики Казахстан, освободив от этой должности Акчулакова Болата Ураловича в связи с переходом на другую работу.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                         К. Масимов

Ә.М.Мағауов, Б.О.Ақшолақов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 20 желтоқсандағы N 1187 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Әсет Маратұлы Мағауов Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар вице-министрі болып тағайындалсын, басқа жұмысқа ауысуына байланысты Болат Оралұлы Ақшолақов осы қызметтен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов