О некоторых вопросах государственной собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2008 года № 1270
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Передать из республиканской собственности в коммунальную собственность Жамбылской и Восточно-Казахстанской областей государственные доли участия в товариществах с ограниченной ответственностью "Таразкоммуналкөлік" и "Завод нормализованных крепежных изделий".
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с акиматами Жамбылской и Восточно-Казахстанской областей принять иные меры, вытекающие из пункта 2 настоящего постановления.
3. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1403 "О некоторых вопросах развития социально-предпринимательских корпораций" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 51, ст. 650) следующие изменения и дополнение:
1) в приложении 2 к указанному постановлению:
в разделе "АО "НК "СПК "Батыс":
в строке, порядковый номер 3:
в графе 2 слова "Гараж 1975 года постройки, 184,5 кв.м." заменить словами "Гараж, общей площадью 149,5 кв.м.";
в графе 3 слова "Западно-Казахстанская область, г. Уральск, ул. Рабочая, 17" заменить словами "г. Уральск, пр. Достык-Дружба, 161";
строки, порядковые номера 4, 5, исключить;
раздел "АО "НК "СПК "Ертіс" исключить;
в разделе "АО "НК "СПК "Жетісу":
строку, порядковый номер 17, исключить;
раздел "АО "НК "СПК "Сарыарқа" исключить;
2) в приложении 3 к указанному постановлению:
в разделе "АО "НК "СПК "Оңтүстік":
в графе 3 строки, порядковый номер 6, цифры "3,46" заменить цифрами "5,0327";
3) в приложении 5 к указанному постановлению:
в разделе "АО "НК "СПК "Батыс":
строку, порядковый номер 2, исключить;
в разделе "АО "НК "СПК "Epтic":
строки, порядковые номера 10, 11, 12, исключить;
в разделе "АО "НК "СПК "Жетісу":
строки, порядковые номера 16, 17, исключить;
в разделе "АО "НК "СПК "Тобол":
строки, порядковые номера 22, 24, исключить;
4) в приложении 6 к указанному постановлению:
в разделе "АО "НК "СПК "Жетісу":
пункт 4 исключить;
раздел "АО "НК "СПК "Сарыарқа" исключить;
5) в приложении 7 к указанному постановлению:
в разделе "АО "НК "СПК "Батыс":
в графе 2 строки, порядковый номер 6-1, аббревиатуру "АО" заменить аббревиатурой "ТОО";
в разделе "АО "НК "СПК "Ертіс":
строки, порядковые номера 9, 10, 14, 16, 18, 24, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 25-1, следующего содержания:

Мемлекеттік меншіктің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 26 желтоқсандағы N 1270 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Таразкоммуналкөлік" және "Қалпына келтірілген бекітпе бұйымдар зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестіктеріндегі мемлекеттік қатысу үлестері республикалық меншіктен Жамбыл және Шығыс Қазақстан облыстарының коммуналдық меншігіне берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Жамбыл және Шығыс Қазақстан облыстарының әкімдіктерімен бірлесіп, осы қаулының 2-тармағынан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. "Әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорацияларды дамытудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы N 1403 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 51, 650-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) көрсетілген қаулыға 2-қосымшада :
"Батыс" ӘКК" ҰК" АҚ" деген бөлімде:
реттік нөмірі 3-жолда:
2-бағандағы "Гараж, 1975 жылы салынған, 184,5 ш.м." деген сөздер "Гараж, жалпы алаңы 149,5 ш.м." деген сөздермен ауыстырылсын;
3-бағандағы "Батыс Қазақстан облысы, Орал қ., Жұмысшы көшесі 17" деген сөздер "Орал қаласы, Достық-Дружба даңғылы, 161" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірлері 4, 5-жолдар алынып тасталсын;
"Ертіс" ӘКК" ҰК" АҚ" деген бөлім алынып тасталсын;
"Жетісу" ӘКК" ҰК" АҚ" деген бөлімде:
реттік нөмірі 17-жол алынып тасталсын;
"Сарыарқа" ӘКК" ҰК" АҚ" деген бөлім алынып тасталсын;
2) көрсетілген қаулыға 3-қосымшада :
"Оңтүстік" ӘКК" ҰК" АҚ" деген бөлімде:
реттік нөмірі 6-жолдың 3-бағанындағы "3,46" деген сандар "5,0327" деген сандармен ауыстырылсын;
3) көрсетілген қаулыға 5-қосымшада :
"Батыс" ӘКК" ҰК" АҚ" деген бөлімде:
реттік нөмірі 2-жол алынып тасталсын;
"Ертіс" ӘКК" ҰК" АҚ" деген бөлімде:
реттік нөмірлері 10, 11, 12-жолдар алынып тасталсын;
"Жетісу" ӘКК" ҰК" АҚ" деген бөлімде:
реттік нөмірлері 16, 17-жолдар алынып тасталсын:
"Тобыл" ӘКК" ҰК" АҚ" деген бөлімде:
реттік нөмірлері 22, 24-жолдар алынып тасталсын;
4) көрсетілген қаулыға 6-қосымшада :
"Жетісу" ӘКК" ҰК" АҚ" деген бөлімде:
4-тармақ алынып тасталсын:
"Сарыарқа" ӘКК" ҰК" АҚ" деген бөлім алынып тасталсын;
5) көрсетілген қаулыға 7-қосымшада :
"Батыс" ӘКК" ҰК" АҚ" деген бөлімде:
реттік нөмірі 6-1-жолдың 2-бағанындағы "АҚ" деген аббревиатура "ЖШС" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
"Ертіс" ӘКК" ҰК" АҚ" деген бөлімде:
реттік нөмірлері 9, 10, 14, 16, 18, 24-жолдар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 25-1-жолмен толықтырылсын:

"25-1 ТОО "Племенной центр Песчанский Качирского района"   63";
в разделе "АО "НК "СПК "Жетісу":
строки, порядковые номера 36, 37, исключить;
в графе 2 строки, порядковый номер 38, слова "г. Алматы" заменить словами "Алматинская область";
в разделе "АО "НК "СПК "Оңтүстік":
в графе 3 строки, порядковый номер 46, цифры "19,7" заменить цифрами "19,621";
строки, порядковые номера 47, 51, 66, исключить;
в графе 2 строки, порядковый номер 60, аббревиатуру "АО" заменить аббревиатурой "ТОО";
в разделе "АО "НК "СПК "Каспий":
в графе 3 строки, порядковый номер 74, цифры "48,71" заменить цифрами "26,02";
в графе 3 строки, порядковый номер 76, цифры "90" заменить цифрами "95,33";
в графе 3 строки, порядковый номер 78, цифры "23,07" заменить цифрами "12,33";
строку, порядковый номер 79, исключить;
6) в приложении 8 к указанному постановлению:
в разделе "АО "НК "СПК "Сарыарка":
пункты 125, 126, 127, 128, 131, 132, 133, исключить.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

"25-1 "Қашыр ауданының Песчанский асыл тұқымды мал өсіру орталығы" ЖШС                                             63";
"Жетісу" ӘКК" ҰК" АҚ" деген бөлімде:
реттік нөмірлері 36, 37-жолдар алынып тасталсын;
реттік нөмірі 38-жолдың 2-бағанындағы "Алматы қ." деген сөздер "Алматы облысы" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Оңтүстік" ӘКК" ҰК" АҚ" деген бөлімде:
реттік нөмірі 46-жолдың 3-бағанындағы "19,7" деген сандар "19,621" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірлері 47, 51, 66-жолдар алынып тасталсын;
реттік нөмірі 60-жолдың 2-бағанындағы "АҚ" деген аббревиатура "ЖШС" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
"Каспий" ӘКК" ҰК" АҚ" деген бөлімде:
реттік нөмірі 74-жолдың 3-бағанындағы "48,71" деген сандар "26,02" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 76-жолдың 3-бағанындағы "90" деген сандар "95,33" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 78-жолдың 3-бағанындағы "23,07" деген сандар "12,33" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 79-жол алынып тасталсын;
6) көрсетілген қаулыға 8-қосымшада :
"Сарыарқа" ӘКК" ҰК" АҚ" деген бөлімде:
125, 126, 127, 128, 131, 132, 133-тармақтар алынып тасталсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов