О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2008 года № 88
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2008 года № 1280
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2008 года № 88 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2008 год" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 4, ст. 46) следующее изменение:
строки, порядковые номера 64 и 65, исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 2 ақпандағы N 88 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 26 желтоқсандағы N 1280 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2008 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 2 ақпандағы N 88 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 4, 46-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
реттік нөмірлері 64 және 65-жолдар алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов