О создании государственных учреждений на территории района "Есиль" города Астаны
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1316
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 5 августа 2008 года № 637 "Об образовании района "Есиль" в городе Астане - столице Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Создать:
1) государственные учреждения - территориальные органы министерств по чрезвычайным ситуациям, юстиции и внутренних дел Республики Казахстан:
управление по чрезвычайным ситуациям района "Есиль" Департамента по чрезвычайным ситуациям города Астаны Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан;
управление юстиции района "Есиль" Департамента юстиции города Астаны Министерства юстиции Республики Казахстан";
управление внутренних дел района "Есиль" Департамента внутренних дел города Астаны Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
2) государственное учреждение Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан - Центр обслуживания населения района "Есиль" города Астаны.
2. Министерствам по чрезвычайным ситуациям, юстиции и внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) утвердить положения о государственных учреждениях и обеспечить их регистрацию в органах юстиции;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан изменения и дополнения согласно приложению к настоящему постановлению.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2009 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                             К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 2008 года № 1316
Изменения и дополнения, которые вносятся
в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 15.08.2014 № 938.
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1120 "Вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 41, ст. 532):
перечень государственных учреждений - территориальных органов Министерства юстиции Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением:
дополнить строкой, порядковый номер 214-1, следующего содержания:
"214-1. Управление юстиции района "Есиль" Департамента юстиции города Астаны Министерства юстиции Республики Казахстан";
перечень организаций, находящихся в ведении Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением:

Астана қаласының "Есіл" ауданы аумағында мемлекеттік мекемелер құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1316 Қаулысы
"Қазақстан Республикасының елордасы - Астана қаласында "Есіл" ауданын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 5 тамыздағы N 637 Жарлығын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар құрылсын:
1) Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар, Әділет және Ішкі істер министрліктерінің аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелері:
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Астана қаласының Төтенше жағдайлар департаменті "Есіл" ауданының Төтенше жағдайлар басқармасы;
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Астана қаласының Әділет департаменті "Есіл" ауданының Әділет басқармасы;
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Астана қаласының Ішкі істер департаменті "Есіл" ауданының Ішкі істер басқармасы;
2) Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитетінің мемлекеттік мекемесі - Астана қаласы "Есіл" ауданының Халыққа қызмет көрсету орталығы.
2. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар, Әділет және Ішкі істер министрліктері заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) мемлекеттік мекемелер туралы ережелерді бекітсін және олардың әділет органдарында тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін.
4. Осы қаулы 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 31 желтоқсандағы
N 1316 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.08.2014 N 938 қаулысымен.
2. "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы N 1120 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 41, 532-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелерінің тізбесі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 214-1-жолмен толықтырылсын:
"214-1. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Астана қаласының Әділет департаменті "Есіл" ауданының Әділет басқармасы";

дополнить строкой, порядковый номер 21-1, следующего содержания:
"21-1. Государственное учреждение "Центр обслуживания населения района "Есиль" города Астаны".
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2005 года № 607 "Вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 25, ст. 311):
перечень государственных учреждений - территориальных органов Министерства внутренних дел Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением:
дополнить строкой, порядковый номер 19-3, следующего содержания:
"19-3. Управление внутренних дел района "Есиль" Департамента внутренних дел города Астаны".
4. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 "Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений":
в лимитах штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений, утвержденных указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 3:
в строке "Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан с учетом его территориальных органов и подведомственных ему государственных учреждений, в том числе:" в графе 3 цифры "21678" заменить цифрами "21791";
в строке "Государственные учреждения, подведомственные Министерству по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, в том числе:" в графе 3 цифры "17733" заменить цифрами "17846";
в строке "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ, в том числе сотрудники органов противопожарной службы" в графе 3 цифры "15200", "15200" заменить цифрами "15313", "15313".

көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитетінің қарамағындағы ұйымдардың тізбесі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 21-1-жолмен толықтырылсын:
"21-1. "Астана қаласы "Есіл" ауданының Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесі.
3. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 маусымдағы N 607 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 25, 311-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелерінің тізбесі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 19-3-жолмен толықтырылсын:
"19-3. Астана қаласының Ішкі істер департаменті "Есіл" ауданының Ішкі істер басқармасы".
4. "Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі N 339 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерінде:
реттік нөмірі 3-жолда:
"Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі, оның аумақтық органдарын және оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:" деген жолда 3-бағандағы "21678" деген сандар "21791" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігіне ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер, оның ішінде:" деген жолда 3-бағандағы "17733" деген сандар "17846" деген сандармен ауыстырылсын;
"Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі, оның ішінде өртке қарсы қызмет органдарының қызметкерлері" деген жолда 3-бағандағы "15200", "15200" деген сандар "15313", "15313" деген сандармен ауыстырылсын.