О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2003 года № 1343
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1352. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 октября 2009 года N 1689
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 27.10.2009 N 1689.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2003 года № 1343 "Об образовании Координационного совета при Правительстве Республики Казахстан по реализации индустриально-инновационной политики" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 49, ст. 560) следующие изменения:
ввести в состав Координационного совета при Правительстве Республики Казахстан по реализации индустриально-инновационной политики, утвержденный указанным постановлением:
Школьника                  - Министра индустрии и торговли Республики
Владимира Сергеевича         Казахстан, заместителем председателя;
Косунова                   - вице-министра индустрии и торговли
Алмаса Олжабаевича           Республики Казахстан, секретарем;
Жамишева                   - Министра финансов Республики Казахстан;
Болата Бидахметовича
Евниева                    - вице-министра сельского хозяйства
Армана Кайратовича           Республики Казахстан;
Радостовца                 - президента Республиканской ассоциации
Николая Владимировича        горных и горнометаллургических
предприятий (по согласованию);
строки:
"Куанганов                 - вице-министр образования и науки
Фархад Шаймуратович          Республики Казахстан";
"Келимбетов                - председатель правления акционерного
Кайрат Нематович             общества "Фонд устойчивого развития
"Қазына" (по согласованию)";
"Перуашев                  - председатель объединения юридических
Азат Турлыбекович            лиц "Общенациональный союз
предпринимателей и работодателей
"Атамекен" (по согласованию)";
"Худова                    - президент Ассоциации предприятий
Любовь Николаевна            легкой промышленности Казахстана
(по согласованию)";
"Султанов                  - вице-президент - исполнительный директор
Серик Егельевич              ассоциации производителей
фармацевтической и медицинской продукции
Казахстана "ФармМедИндустрия Казахстана"
(по согласованию)";
изложить в следующей редакции:
"Куанганов                 - ответственный секретарь Министерства
Фархад Шаймуратович          образования и науки Республики
Казахстан";
"Келимбетов                - председатель правления акционерного
Кайрат Нематович             общества "Фонд национального
благосостояния "Самрук-Казына"
(по согласованию)";
"Перуашев                  - председатель Национальной экономической
Азат Турлыбекович            палаты Казахстана "Союз "Атамекен"
(по согласованию)";
"Худова                    - председатель правления Ассоциации
Любовь Николаевна            предприятий легкой промышленности
Республики Казахстан (по согласованию)";
"Султанов                  - президент ассоциации производителей
Серик Егельевич              фармацевтической и медицинской продукции
Казахстана "ФармМедИндустрия Казахстана"
(по согласованию)";
вывести из указанного состава: Оразбакова Галыма Избасаровича, Бишимбаева Куандыка Валихановича, Коржову Наталью Артемовну, Куришбаева Ахылбека Кажигуловича, Paу Альберта Павловича.

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 29 желтоқсандағы N 1343 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1352 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 27 қазандағы N 1689 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.10.27. N 1689 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Индустриялық-инновациялық саясатты іске асыру жөніндегі үйлестіру кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 29 желтоқсандағы N 1343 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 49, 560-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Индустриялық-инновациялық саясатты іске асыру жөніндегі үйлестіру кеңесінің құрамына мыналар енгізілсін:
Школьник                - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Владимир Сергеевич        сауда министрі, төрағаның орынбасары
Қосынов                 - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Алмас Олжабайұлы          сауда вице-министрі, хатшы
Жәмішев                 - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
Болат Бидахметұлы
Евниев                  - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
Арман Қайратұлы           вице-министрі
Радостовец              - Республикалық тау-кен және тау-кен
Николай Владимирович      металлургия кәсіпорындары қауымдастығының
президенті (келісім бойынша);
мына:
"Қуанғанов              - Қазақстан Республикасының Білім және ғылым
Фархад Шаймұратұлы        вице-министрі"
"Келімбетов             - "Қазына" орнықты даму қоры" акционерлік
Қайрат Нематұлы           қоғамы басқармасының төрағасы (келісім
бойынша)"
"Перуашев               - "Атамекен" кәсіпкерлер мен жұмыс берушілер
Азат Тұрлыбекұлы          жалпыұлттық одағы" заңды тұлғалар
бірлестігінің төрағасы (келісім бойынша)"
"Худова Любовь          - Қазақстанның жеңіл өнеркәсіп кәсіпорындары Николаевна                қауымдастығының президенті (келісім
бойынша)"
"Сұлтанов               - "Қазақстанның ФармМедИндустриясы"
Серік Егелұлы             Қазақстанның фармацевтикалық және
медициналық өнімдерін өндірушілер
қауымдастығының вице-президенті - атқарушы
директоры (келісім бойынша)"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Қуанғанов              - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Фархад Шаймұратұлы        министрлігінің жауапты хатшысы";
"Келімбетов             - "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры"
Қайрат Нематұлы           акционерлік қоғамы басқармасының төрағасы
(келісім бойынша)";
"Перуашев               - "Атамекен" Одағы" Қазақстан ұлттық
Азат Тұрлыбекұлы          экономикалық палатасының төрағасы (келісім
бойынша)";
"Худова                 - Қазақстан Республикасының жеңіл өнеркәсіп
Любовь Николаевна         кәсіпорындары қауымдастығы басқармасының
төрайымы (келісім бойынша)";
"Сұлтанов               - "Қазақстанның ФармМедИндустриясы"
Серік Егелұлы             Қазақстанның фармацевтикалық және
медициналық өнімдерін өндірушілер
қауымдастығының президенті (келісім
бойынша)";
көрсетілген құрамнан Оразбақов Ғалым Ізбасарұлы, Бишімбаев Қуандық Уәлиханұлы, Коржова Наталья Артемовна, Күрішбаев Ақылбек Қажығұлұлы, Рау Альберт Павлович шығарылсын.

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов