Об Айдарове Н.Г., Намазбаеве Ш.И., Досанове Б.М., Бузубаеве Т.И.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2009 года № 40
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Отозвать из Исполнительного комитета Содружества Независимых Государств (далее - Исполнительный комитет):
Айдарова Наурыза Губайдуллаевича - заместителя председателя Исполнительного комитета - исполнительного секретаря Содружества Независимых Государств;
Намазбаева Шакира Ислямовича - заместителя директора - начальника отдела Департамента по сотрудничеству в сфере безопасности и противодействия новым вызовам и угрозам Исполнительного комитета;
Досанова Бахыта Мухамеджановича - заместителя директора - начальника отдела Организационного департамента Исполнительного комитета.
2. Направить от Республики Казахстан в Исполнительный комитет для работы на квотных должностях:
Бузубаева Тохтасына Искаковича - заместителя председателя Исполнительного Комитета - исполнительного секретаря Содружества Независимых Государств;
Досанова Бахыта Мухамеджановича - заместителя директора - начальника отдела Департамента по сотрудничеству в сфере безопасности и противодействия новым вызовам и угрозам Исполнительного комитета.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Н.Ғ. Айдаров, Ш.И. Намазбаев, Б.М. Досанов, Т.Ы. Бұзубаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 23 қаңтардағы N 40 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының Атқарушы комитетінен (бұдан әрі - Атқарушы комитет) мыналар шақырып алынсын:
Айдаров Наурыз Ғұбайдоллаұлы - Атқарушы комитет төрағасының орынбасары - Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының атқарушы хатшысы;
Намазбаев Шәкір Исламұлы - Атқарушы комитеттің Қауіпсіздік және жаңа қыр көрсетулер мен қауіп-қатерлерге қарсы іс-қимыл саласындағы ынтымақтастық департаменті директорының орынбасары - бөлім бастығы;
Досанов Бақыт Мұхамеджанұлы - Атқарушы комитеттің Ұйымдастыру департаменті директорының орынбасары - бөлім бастығы.
2. Қазақстан Республикасынан Атқарушы комитетке квоталық лауазымдарда жұмыс істеу үшін:
Бұзубаев Тоқтасын Ысқақұлы - Атқарушы комитет төрағасының орынбасары - Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының атқарушы хатшысы;
Досанов Бақыт Мұхамеджанұлы - Атқарушы комитеттің Қауіпсіздік және жаңа қыр көрсетулер мен қауіп-қатерлерге қарсы іс-қимыл саласындағы ынтымақтастық департаменті директорының орынбасары - бөлім бастығы ретінде жіберілсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов