О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 15 августа 2001 года № 1064
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2009 года № 73. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 января 2024 года № 33.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 25.01.2024 № 33.
В целях обеспечения комплексного развития столицы Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 августа 2001 года № 1064 "О генеральном плане города Астаны" следующие изменения:
в Технико-экономических показателях проекта "Генеральный план развития города Астаны", утвержденных указанным постановлением:
в заголовке графы 4 цифры "2010" заменить цифрами "2011";
в графе 4:
в строке "2. Население 2.1 Численность населения с учетом подчиненных населенных пунктов" цифры "490" заменить цифрами "770";
в строке "2.2 Плотность населения в пределах селитебной территории" цифры "109" заменить цифрами "85";
в строке "2.3 Численность занятого населения" цифры "254" заменить цифрами "370,1";
в строке "3.1 Жилой фонд" цифры "7968" заменить цифрами "15302,8";
в строке "4. Учреждения социально-бытового назначения 4.1 Детские дошкольные учреждения, всего/на 1000 чел." цифры "14700/30" заменить цифрами "20600/27";
в строке "4.2 Общеобразовательные учреждения, всего/на 1000 чел." цифры "83306/170" заменить цифрами "81040/105";
в строке "4.3 Колледжи, всего/на 1000 чел." цифры "10915/33" заменить цифрами "15530/20";
в строке "4.4 Поликлиники, всего/на 1000 чел." цифры "7350/15,0" заменить цифрами "10810/14";
в строке "4.5 Больницы, всего/на 1000 чел." цифры "4312/8,8" заменить цифрами "8223/10,7";
в строке "5.2.1 Главные улицы городского значения, включая объездную дорогу" цифры "105,18" заменить цифрами "245,4";
в строке "5.3 Количество автотранспорта владение автотранспортом" цифры "178" заменить цифрами "305";
в строке "кол-во автомобилей" цифры "112667" заменить цифрами "235000";
в строке "6.1.1 Суммарное потребление (включая потери и утечки)" цифры "175100" заменить цифрами "534980";
в строке "Питьевая вода" цифры "151700" заменить цифрами "416710";

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 15 тамыздағы N 1064 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 28 қаңтардағы N 73 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 25 қаңтардағы № 33 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 25.01.2024 № 33 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының бас қаласын кешенді дамытуды қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Астана қаласының бас жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 15 тамыздағы N 1064 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Астана қаласын дамытудың Бас жоспары" жобасының техника-экономикалық көрсеткіштерінде:
4-бағанның тақырыбында "2010" деген сандар "2011" деген сандармен ауыстырылсын;
4-бағанда:
"2. Халқы 2.1. Бағынысты елді мекендер ескерілгендегі халқының саны" деген жолда "490" деген сандар "770" деген сандармен ауыстырылсын;
"2.2. Халықтың тығыздығы селитебтік аумақ шегінде" деген жолда "109" деген сандар "85" деген сандармен ауыстырылсын;
"2.3. Жұмыспен қамтылған халық саны" деген жолда "254" деген сандар "370,1" деген сандармен ауыстырылсын;
"3.1. Тұрғын үй қоры" деген жолда "7968" деген сандар "15302,8" деген сандармен ауыстырылсын;
"4. Әлеуметтік тұрмыстық мақсаттағы мекемелер 4.1. Мектепке дейінгі балалар мекемелері, барлығы/1000 адамға" деген жолда "14700/30" деген сандар "20600/27" деген сандармен ауыстырылсын;
"4.2. Жалпы білім беретін мекемелер, барлығы/1000 адамға" деген жолда "83306/170" деген сандар "81040/105" деген сандармен ауыстырылсын;
"4.3. Колледждер, барлығы/1000 адамға" деген жолда "10915/33" деген сандар "15530/20" деген сандармен ауыстырылсын;
"4.4. Емханалар, барлығы/1000 адамға" деген жолда "7350/15,0" деген сандар "10810/14" деген сандармен ауыстырылсын;
"4.5. Ауруханалар, барлығы/1000 адамға" деген жолда "4312/8,8" деген сандар "8223/10,7" деген сандармен ауыстырылсын;
"5.2.1. Айналма жолдарды қоса, қалалық маңызы бар бас көшелер" деген жолда "105,18" деген сандар "245,4" деген сандармен ауыстырылсын;
"5.3. Автокөлік саны автокөлікті иелену" деген жолда "178" деген сандар "305" деген сандармен ауыстырылсын;
"автомобильдер саны" деген жолда "112667" деген сандар "235000" деген сандармен ауыстырылсын;
"6.1.1. Жиынтық тұтыну (ысырап пен ағып кетуді қосқанда)" деген жолда "175100" деген сандар "534980" деген сандармен ауыстырылсын;
"Ауыз су" деген жолда "151700" деген сандар "416710" деген сандармен ауыстырылсын;

в строке "Техническая вода" цифры "23400" заменить цифрами "118270";
строки "6.1.2 Среднесуточное водопотребление на 1 человека" цифры "235" заменить цифрами "450";
в строке "6.2 Канализация 6.2.1 Общее поступление сточных вод" цифры "112224" заменить цифрами "336520";
в строке "годовой спрос" цифры "362" заменить цифрами "650";
в строке "6.3.2 Электропотребление в среднем на 1 человека в год, в том числе на коммунально-бытовые нужды" цифры "4845" заменить цифрами "2337";
в строке "6.4.1 Максимальная тепловая нагрузка" цифры "1306" заменить цифрами "1810";
в строке "6.5 Газоснабжение 6.5.1 Потребление природного газа, всего" цифры "176,9" заменить знаком "-";
в строке "7.1 Максимальный индекс загрязнения атмосферы (ИЗА) и соответствующий ему уровень загрязнения" слова "1-2 "допустимый" заменить словом "более 5".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов

"Техникалық су" деген жолда "23400" деген сандар "118270" деген сандармен ауыстырылсын;
"6.1.2. 1 адамға шаққанда тәулігіне орташа су тұтыну" деген жолда "235" деген сандар "450" деген сандармен ауыстырылсын;
"6.2. Канализация 6.2.1. Шайынды судың жалпы келіп түсуі" деген жолда "112224" деген сандар "336520" деген сандармен ауыстырылсын;
"жылдық сұраныс" деген жолда "362" деген сандар "650" деген сандармен ауыстырылсын;
"6.3.2. Жылына 1 адамға шаққанда, соның ішінде коммуналдық-тұрмыстық мұқтаждарға арналған орташа электр тұтыну" деген жолда "4845" деген сандар "2337" деген сандармен ауыстырылсын;
"6.4.1. Ең жоғары жылу жүктемесі" деген жолда "1306" деген сандар "1810" деген сандармен ауыстырылсын;
"6.5. Газбен қамтамасыз ету 6.5.1 Табиғи газды тұтыну, барлығы" деген жолда "176,9" деген сандар "-" деген белгімен ауыстырылсын;
"7.1. Атмосфера ластануының ең жоғары индексі (АЛИ) және соған сәйкес ластану деңгейі" деген жолда "1-2 "жол берілетін" деген сөздер "5-тен астам" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов