О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 2007 года № 1039
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2009 года № 361
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 2007 года № 1039 "Об утверждении Плана первоочередных действий по обеспечению стабильности социально-экономического развития Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 42, ст. 489) следующие дополнения:
1) в Плане первоочередных действий по обеспечению стабильности социально-экономического развития Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 2 "Механизмы достижения цели и реализации поставленных задач":
пункт 2 "Обеспечение дальнейшего устойчивого кредитования проектов малого и среднего бизнеса" дополнить абзацем следующего содержания:
"В целях финансовой поддержки проектов малого и среднего бизнеса на селе и микрокредитования сельского населения местными исполнительными органами будут аккумулированы необходимые средства для кредитования через филиальную сеть дочерних организаций акционерного общества "Национальный управляющий холдинг "КазАгро", в порядке и на условиях подписанных между ними соглашений по урегулированию обязанностей сторон.";
2) в Плане рекомендуемых мероприятий по реализации Плана первоочередных действий по обеспечению стабильности социально-экономического развития Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 1 "Обеспечение дальнейшего устойчивого кредитования проектов малого бизнеса":
в заголовке после слова "малого" дополнить словами "и (или) среднего";
дополнить строкой, порядковый номер 2-1, следующего содержания:
"
2-1.
Предусмотрение
в местных
бюджетах на
2009 год
средств на
кредитование
дочерних
организаций АО
«НУХ «КазАгро»
для финансиро-
вания малого и
среднего
бизнеса и мик-
рокредитования
сельского
населения
Решения
масли-
хатов
Акиматы
Март-
апрель
2009
года
В пределах средств,
выделенных решением
местных
представительных
органов
Местные
бюджеты
";
Примечание дополнить аббревиатурой следующего содержания:
"АО "НУХ "КазАгро" - акционерное общество "Национальный управляющий холдинг "КазАгро"".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 6 қарашадағы N 1039 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 20 наурыздағы N 361 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының тұрақтылығын қамтамасыз ету жөніндегі бірінші кезектегі іс-қимылдар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 6 қарашадағы N 1039 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 42, 489-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
1) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының тұрақтылығын қамтамасыз ету жөніндегі бірінші кезектегі іс-қимылдар жоспарында:
"Мақсатқа қол жеткізу және қойылған міндеттерді іске асыру тетіктері" деген 2-бөлімде:
"Шағын және орта бизнестің жобаларына одан әрі тұрақты кредит беруді қамтамасыз ету" деген 2-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Ауылдағы шағын және орта бизнестің жобаларын қаржылық қолдау және ауыл халқына шағын кредит беру мақсатында жергілікті атқарушы органдар "ҚазАгро" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамының еншілес ұйымдарының филиалдық желісі арқылы, олардың арасында қол қойылған тараптардың міндеттерін реттеу жөніндегі келісімдердің тәртібі мен шарттарында кредит беру үшін қажетті қаражатты шоғырландыратын болады.";
2) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының  әлеуметтік-экономикалық дамуының тұрақтылығын қамтамасыз ету жөніндегі бірінші кезектегі іс-қимылдар жоспарын іске асыру жөнінде ұсынылатын іс-шаралар жоспарында:
"Шағын бизнес жобаларына тұрақты кредит беруді одан әрі қамтамасыз ету" деген 1-бөлімде:
тақырыбындағы "Шағын" деген сөзден кейін "және (немесе) орта" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 2-1-жолмен толықтырылсын:
"
2-1
Шағын және орта бизнесті қаржыландыру және ауыл халқына шағын кредит беру үшін "ҚазАгро" ҰБХ" АҚ-ның еншілес ұйымдарына кредит беруге 2009 жылға арналған жергілікті бюджеттерде қаражат көздеу
Мәслихаттар шешімдері
Әкімдіктер
2009 жылғы наурыз-сәуір
Жергілікті өкілетті органдардың шешімдерімен бөлінген қаражат шегінде
Жергілікті бюджеттер
";
Ескертпе мынадай мазмұндағы аббревиатурамен толықтырылсын:
""ҚазАгро" ҰБХ" АҚ - "ҚазАгро" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамы".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов