О Сулейменове Т.М., Пирматове Г.О.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2009 года № 369
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
назначить Сулейменова Тимура Муратовича вице-министром экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан, освободив от этой должности Пирматова Галимжана Олжаевича в связи с переходом на другую работу.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Т.М. Сүлейменов, Ғ.О. Пірматов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 20 наурыздағы N 369 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
Тимур Мұратұлы Сүлейменов Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау вице-министрі болып тағайындалсын, басқа жұмысқа ауысуына байланысты Ғалымжан Олжаұлы Пірматов бұл қызметтен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов