О Нурымбетове Б.Б.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2009 года № 370
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
назначить Нурымбетова Биржана Бидайбекулы вице-министром труда и социальной защиты населения Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Б.Б. Нұрымбетов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 20 наурыздағы N 370 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Біржан Бидайбекұлы Нұрымбетов Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов