О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О целевом трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2009 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 марта 2009 года № 391
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О целевом трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2009 год".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Указ Президента Республики Казахстан
О целевом трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2009 год
В соответствии со статьей 23 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Выделить в 2009 году целевой трансферт из Национального фонда Республики Казахстан в размере 347900 (триста сорок семь миллиардов девятьсот) миллионов тенге, передаваемый в республиканский бюджет для обеспечения занятости, недопущения существенного уровня безработицы и создания условий для устойчивого посткризисного развития.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев

"Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін 2009 жылға арналған нысаналы трансферт туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 25 наурыздағы N 391 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін 2009 жылға арналған нысаналы трансферт туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін 2009 жылға арналған нысаналы трансферт туралы
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 23-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету, жұмыссыздықтың елеулі деңгейін болдырмау және дағдарыстан кейінгі тұрақты дамуға жағдай жасау үшін 2009 жылы Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан республикалық бюджетке берілетін 347900 (үш жүз қырық жеті миллиард тоғыз жүз) миллион теңге мөлшерінде нысаналы трансферт бөлінсін.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. Назарбаев