О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года № 1325
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 марта 2009 года № 397
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года № 1325 "Об утверждении Программы по снижению материнской и детской смертности в Республике Казахстан на 2008-2010 годы" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 50, ст. 612) следующие изменения:
в Программе по снижению материнской и детской смертности в Республике Казахстан на 2008-2010 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 5. "Основные направления и механизмы реализации Программы":
абзац седьмой пункта 5.1. исключить;
в разделе 8. "План мероприятий по реализации Программы по снижению материнской и детской смертности в Республике Казахстан на 2008-2010 годы":
строку, порядковый номер 2, исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 1325 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 25 наурыздағы N 397 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасында ана мен бала өлім-жітімен азайту жөніндегі 2008 - 2010 жылдарға арналған бағдарламаны бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 1325 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 50, 612-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасында ана мен бала өлім-жітімен азайту жөніндегі 2008 - 2010 жылдарға арналған бағдарламада:
"Бағдарламаның негізгі бағыттары мен іске асыру тетігі" деген 5-бөлімде:
5.1-тармақтың жетінші абзацы алынып тасталсын;
"Ана мен бала өлім-жітімен азайту жөніндегі 2008 - 2010 жылдарға арналған бағдарламаның іс-шаралар жоспары" деген 8-бөлімде:
реттік нөмірі 2-жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов