О представителях Правительства Республики Казахстан в Правлении Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2009 года № 540
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 25 декабря 2008 года "О конкуренции" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Назначить представителями от Правительства Республики Казахстан в Правлении Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство) вице-министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан Абылкасымову Мадину Ерасыловну и вице-министра регионального развития Республики Казахстан Жумангарина Серика Макашевича.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 15.05.2013 № 485.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы агенттік) басқармасындағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілдері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 17 сәуірдегі N 540 Қаулысы
"Бәсекелестік туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау вице-министрі Мәдина Ерасылқызы Әбілқасымова және Қазақстан Республикасының Өңірлік даму вице-министрі Серік Мақашұлы Жұманғарин Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы агенттік) басқармасындағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілдері болып тағайындалсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 15.05.2013 N 485 қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов