О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2004 года № 1185
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2009 года № 672. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 августа 2015 года № 624
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.08.2015 № 624 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2004 года № 1185 «Об определении социально значимых межобластных сообщений» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 45, ст. 562) следующие изменение и дополнение:
в приложении к указанному постановлению :
пункты 11, 15, 42, 48 исключить;
дополнить пунктом 59 следующего содержания:
«59. Кызылорда - Астана.».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 11 қарашадағы N 1185 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 8 мамырдағы N 672 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № 624 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 10.08.2015 № 624 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Әлеуметтік мәні бар облысаралық қатынастарды айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 11 қарашадағы N 1185 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 45, 562-құжат) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
11, 15, 42, 48-тармақтар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 59-тармақпен толықтырылсын:
"59. Қызылорда - Астана.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов