О подготовке и проведении 125-летия со дня рождения Кенена Азербаева
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июня 2009 года № 824
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 1999 года № 1465 "О праздновании юбилеев и памятных дат" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по подготовке и проведению 125-летия со дня рождения народного акына Казахстана, выдающегося представителя традиционной музыки, композитора, певца Кенена Азербаева.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 5 июня 2009 года № 824
План мероприятий
по подготовке и проведению 125-летия со дня рождения народного
акына Казахстана, выдающегося представителя традиционной
музыки, композитора, певца Кенена Азербаева
п/п
Наименование
мероприятия
Ответствен-
ные
исполнители
Сроки
испол-
нения
Источники
финансиро-
вания
Предпо-
лагаемые
расходы
(тыс.
тенге)
1
2
3
4
5
6
1.
Проведение культурных
мероприятий в селе
Кенен Курдайского
района
Аким
Жамбылской
области
Июнь
2009
года
Местный
бюджет
1150,0
2.
Проведение айтыса,
посвященного 125 летию
Кенена Азербаева
Аким
Жамбылской
области
Июнь
2009
года
Местный
бюджет
10000,0
3.
Проведение
торжественного
собрания-концерта
мастеров искусств,
посвященного 125-летию
Кенена Азербаева
Аким города
Алматы
Сентябрь
2009
года
Местный
бюджет
1471,0
4.
Проведение V конкурса
имени Кенена Азербаева
«Шырқа, даусым!»,
выпуск буклета о
лауреатах конкурса
Аким
Жамбылской
области
Октябрь
2009
года
Местный
бюджет
11000,0
5.
Проведение
торжественного
концерта, посвященного
125-летию Кенена
Азербаева
Министерство
культуры и
информации
Республики
Казахстан
Октябрь
2009
года
Республикан-
ская
бюджетная
программа 011
«Проведение
социально-
значимых и
культурных
мероприятий»
4050,5
Итого:
Республикан-
ский бюджет
Местный
бюджет
4050,5

Кенен Әзірбаевтың туғанына 125 жыл толуын дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 5 маусымдағы N 824 Қаулысы
"Мерейтойлар мен атаулы күндерді мерекелеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 28 қыркүйектегі N 1465 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстанның халық ақыны, дәстүрлі музыканың көрнекті өкілі, композитор, әнші Кенен Әзірбаевтың туғанына 125 жыл толуын дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспары бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 5 маусымдағы
N 824 қаулысымен
бекітілген
Қазақстанның халық ақыны, дәстүрлі музыканың көрнекті өкілі, композитор, әнші Кенен Әзірбаевтың туғанына 125 жыл толуын дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспары
Р/с
N
Іс-шараның атауы
Жауапты орындаушылар
Орындалу мерзімі
Қаржыландыру көздері
Болжамды шығыстар (мың теңге)
1
2
3
4
5
6
1
Қордай ауданының Кенен ауылында мәдени іс-шаралар өткізу
Жамбыл облысының әкімі
2009 жылғы маусым
Жергілікті бюджет
1150,0
2
Кенен Әзірбаевтың 125 жылдығына арналған айтыс өткізу
Жамбыл облысының әкімі
2009 жылғы маусым
Жергілікті бюджет
10000,0
3
Өнер шеберлерінің Кенен Әзірбаевтың 125 жылдығына арналған салтанатты жиналыс-концертін өткізу
Алматы қаласының әкімі
2009 жылғы қыркүйек
Жергілікті бюджет
1471,0
4
Кенен Әзірбаев атындағы "Шырқа даусым!" атты V конкурсын өткізу, конкурс лауреаттары туралы буклет шығару
Жамбыл облысының әкімі
2009 жылғы қазан
Жергілікті бюджет
11000,0
5
Кенен Әзірбаевтың туғанына 125 жыл толуына арналған салтанатты концерт өткізу
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
2009 жылғы қазан
011 "Әлеуметтік-маңызды және мәдени іс-шаралар өткізу" республикалық бюджеттік бағдарламасы
4050,5
Жиыны:
Республикалық бюджет
Жергілікті бюджет
4050,5