О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 21 января 2003 года № 66
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2009 года № 942
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 21 января 2003 года № 66 "Об утверждении Правил формирования и аккредитации специализированных субъектов инновационной деятельности" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 2, ст. 27).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 21 қаңтардағы N 66 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 маусымдағы N 942 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Инновациялық қызметтің мамандандырылған субъектілерін қалыптастыру және аккредиттеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 21 қаңтардағы N 66 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 2, 27-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов