Об отзыве из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О личном подсобном хозяйстве"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2009 года № 964
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
отозвать из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О личном подсобном хозяйстве", внесенный постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2005 года № 1331.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

"Жеке қосалқы шаруашылық туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен кері қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 23 маусымдағы N 964 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 31 желтоқсандағы N 1331 қаулысымен енгізілген "Жеке қосалқы шаруашылық туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен кері қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов