О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2008 года № 362
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2009 года № 986
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2008 года № 362 "О создании Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр технического сопровождения и анализа в области телекоммуникаций" Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 21, ст. 195) следующее дополнение:
подпункт 1) пункта 3 дополнить словами ", включая оказание услуг по проведению расчетов электромагнитной совместимости радиоэлектронных средств при проведении международной координации радиочастот с сопредельными государствами (в приграничных зонах Республики Казахстан) в соответствии с Регламентом радиосвязи Международного союза электросвязи".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 июля 2009 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 сәуірдегі N 362 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 маусымдағы N 986 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігінің "Телекоммуникация саласындағы техникалық сүйемелдеу және талдау орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 сәуірдегі N 362 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 21, 195-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
3-тармақтың 1) тармақшасы "сондай-ақ" деген сөзден кейін "Халықаралық электр байланысы одағының Радиобайланыс регламентіне сәйкес шекаралас мемлекеттермен (Қазақстан Республикасының шекара маңындағы аймақтарында) радиожиіліктерді халықаралық үйлестіруді жүргізген кезде радиоэлектрондық құралдардың электрмагниттік үйлесімділігін есептеуді жүргізу жөнінде қызметтер көрсетуді қоса алғанда," деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы 2009 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасын
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов