О Жакупове А.Б.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2009 года № 1022
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
назначить Жакупова Айдара Бексултановича вице-министром образования и науки Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

А.Б. Жақыпов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 2 шілдедегі N 1022 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Айдар Бексұлтанұлы Жақыпов Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов