Об утверждении перечня юридических лиц, сто процентов голосующих акций (долей участия) которых принадлежат национальному управляющему холдингу, не являющихся аффилиированными лицами банка
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июля 2009 года № 1063. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2022 года № 1028.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.12.2022 № 1028.
В соответствии с пунктом 2 статьи 2-1 Закона Республики Казахстан от 31 августа 1995 года "О банках и банковской деятельности в Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Утвердить прилагаемый перечень юридических лиц, сто процентов голосующих акций (долей участия) которых принадлежат национальному управляющему холдингу, не являющихся аффилиированными лицами банка.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 14 июля 2009 года № 1063
Перечень
юридических лиц, сто процентов голосующих акций (долей участия)
которых принадлежат национальному управляющему холдингу,
не являющихся аффилиированными лицами банка

Дауыс беретін акцияларының (қатысу үлестерінің) жүз пайызы банктің аффилиирленген тұлғалары болып табылмайтын ұлттық басқарушы холдингке тиесілі заңды тұлғалардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 шілдедегі N 1063 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 19 желтоқсандағы № 1028 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.12.2022 № 1028 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы банктер және банк қызметі туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 31 тамыздағы Заңының 2-1-бабының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған дауыс беретін акцияларының (қатысу үлестерінің) жүз пайызы банктің аффилиирленген тұлғалары болып табылмайтын ұлттық басқарушы холдингке тиесілі заңды тұлғалардың тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 14 шілдедегі
N 1063 қаулысымен
бекітілген
Дауыс беретін акцияларының (қатысу үлестерінің) жүз пайызы банктің аффилиирленген тұлғалары болып табылмайтын ұлттық басқарушы холдингке тиесілі заңды тұлғалардың тізбесі

Исключена постановлением Правительства РК от 25.05.2013 № 516

Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 25.05.2013 N 516 қаулысымен.