О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 184 и от 18 февраля 2009 года № 185
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 августа 2009 года № 1185
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 184 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2009 год":
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2009 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 17 и 18, исключить;
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 18.03.2011 № 267.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы N 184 және 2009 жылғы 18 ақпандағы N 185 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 6 тамыздағы N 1185 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2009 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы N 184 қаулысында :
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2009 жылға арналған жоспарында :
реттік нөмірлері 17 және 18-жолдар алынып тасталсын;
2) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.03.18 № 267 Қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов