О кандидатурах на должности в Секретариате Комиссии таможенного союза Евразийского экономического сообщества
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2009 года № 1267
В соответствии с Соглашением о Секретариате Комиссии таможенного союза от 12 декабря 2008 года, решением Межгосударственного Совета Евразийского экономического сообщества (высшего органа таможенного союза) на уровне глав правительств "О Комиссии таможенного союза" от 12 декабря 2008 года № 5 и решением Комиссии таможенного союза Евразийского экономического сообщества от 29 мая 2009 года № 53 Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Представить на утверждение Комиссии таможенного союза Евразийского экономического сообщества следующие кандидатуры:
Мамытбекова Едиля Куламкадыровича - на должность заместителя Ответственного секретаря Комиссии таможенного союза Евразийского экономического сообщества;
Нурбаева Толегена Болатовича - на должность директора Департамента таможенного администрирования Комиссии таможенного союза Евразийского экономического сообщества;
Акпанбаевой Дины Кияшевны - на должность заместителя директора Департамента торговой политики Комиссии таможенного союза Евразийского экономического сообщества.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың Кеден одағы комиссиясының хатшылығындағы лауазымдарға кандидатуралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 28 тамыздағы N 1267 Қаулысы
2008 жылғы 12 желтоқсандағы Кеден одағы комиссиясының хатшылығы туралы келісімге , Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың (кеден одағының жоғарғы органының) үкімет басшылары деңгейіндегі мемлекетаралық кеңесінің "Кеден одағының комиссиясы туралы" 2008 жылғы 12 желтоқсандағы N 5 шешіміне және Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың Кеден одағы комиссиясының 2009 жылғы 29 мамырдағы N 53 шешіміне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың Кеден одағы комиссиясының бекітуіне мынадай кандидатуралар:
Еділ Құламқадырұлы Мамытбеков - Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың Кеден одағы комиссиясының Жауапты хатшысының орынбасары лауазымына;
Төлеген Болатұлы Нұрбаев - Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың Кеден одағы комиссиясының Кедендік әкімшілендіру департаментінің директоры лауазымына;
Дина Қияшқызы Ақпанбаева - Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың Кеден одағы комиссиясының Сауда саясаты департаменті директорының орынбасары лауазымына ұсынылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Миниcтрі                                 К.Мәсімов