Об отзыве из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проектов законов Республики Казахстан "О науке" и "О внесении изменений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам науки"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2009 года № 1368
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
отозвать из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проекты законов Республики Казахстан "О науке" и "О внесении изменений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам науки", внесенные постановлениями Правительства Республики Казахстан от 11 июля 2008 года № 680 и № 681.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасының "Ғылым туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ғылым мәселелері бойынша өзгерістер енгізу туралы" заңдарының жобаларын Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен кері қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 қыркүйектегі N 1368 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 11 шілдедегі  N 680және N 681 қаулыларымен енгізілген Қазақстан Республикасының "Ғылым туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ғылым мәселелері бойынша өзгерістер енгізу туралы" заңдарының жобалары Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен кері қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов