О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 184
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 сентября 2009 года № 1399
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 184 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2009 год" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 12, ст. 74) следующие изменение и дополнение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2009 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 36, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 44-1, следующего содержания:
"
44-1.
О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам
миграционных
процессов
МТСЗН
Сентябрь
Октябрь
Декабрь
Нурымбетов Б.Б.
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы N 184 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 17 қыркүйектегі N 1399 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2009 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы N 184 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., N 12, 74-құжат) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2009 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірі 36-жол алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 44-1-жолмен толықтырылсын:
"
44-1
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне көші-қон процестері мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Еңбекмині
Қыркүйек
Қазан
Желтоқсан
Б.Б. Нұрымбетов
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов