О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 2009 года № 1337
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 октября 2009 года № 1585
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 2009 года № 1337 «Об утверждении минимальных ставок вознаграждения исполнителям и производителям фонограмм».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 9 қыркүйектегі N 1337 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 13 қазандағы N 1585 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Орындаушылар мен фонограмма шығарушыларға берілетін сыйақының ең төменгі ставкаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 9 қыркүйектегі N 1337 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов