О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан и распоряжений Премьер-Министра Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 октября 2009 года № 1586
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 октября 2009 года № 1586
Перечень
утративших силу некоторых решений Правительства
Республики Казахстан и распоряжений Премьер-Министра
Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2002 года № 440 «Об утверждении Положения о Координационном совете по обеспечению безопасности и противодействия терроризму на транспорте» (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 12, ст. 116).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2003 года № 728 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2002 года № 440 и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 сентября 2001 года № 76» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 30, ст. 295).
3. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 сентября 2001 года № 76-р «Об образовании Координационного совета по обеспечению безопасности и противодействия терроризму на транспорте».
4. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 марта 2002 года № 16-р «О внесении изменений и дополнений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 сентября 2001 года № 76-р».
5. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 мая 2002 года № 59-р «О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 сентября 2001 года № 76».
6. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 марта 2005 года № 42-р «О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 сентября 2001 года № 76-р».

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің және Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі өкімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 13 қазандағы N 1586 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің және Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі өкімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                       К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 13 қазандағы
N 1586 қаулысына
қосымша
Күші жойылған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір
шешімдерінің және Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі
өкімдерінің тізбесі
1. "Көлікте қауіпсіздікті және терроризмге қарсы іс-қимыл жасауды қамтамасыз ету жөніндегі үйлестіру кеңесі туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 16 сәуірдегі N 440 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 12, 116-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 16 сәуірдегі N 440 қаулысына және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2001 жылғы 27 қыркүйектегі N 76 өкіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 23 шілдедегі N 728 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 30, 295-құжат).
3. "Көліктегі қауіпсіздікті және терроризмге қарсы іс-қимыл жасауды қамтамасыз ету жөніндегі үйлестіру кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2001 жылғы 27 қыркүйектегі  N 76-ө өкімі.
4. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2001 жылғы 27 қыркүйектегі N 76 өкіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2002 жылғы 19 наурыздағы N 16-ө өкімі.
5. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2001 жылғы 27 қыркүйектегі N 76 өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2002 жылғы 23 мамырдағы N 59-ө өкімі.
6. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2001 жылғы 27 қыркүйектегі N 76 өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 1 наурыздағы N 42-ә өкімі.