Об утверждении Плана мероприятий на 2009-2012 годы (II этап) по реализации Программы развития морского транспорта Республики Казахстан на 2006-2012 годы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 октября 2009 года № 1587. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2010 года N 1006
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 30.09.2010 N 1006.
В целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2006 года № 916 "Об утверждении Программы развития морского транспорта Республики Казахстан на 2006-2012 годы" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий на 2009-2012 годы (II этап) по реализации Программы развития морского транспорта Республики Казахстан на 2006-2012 годы (далее - План мероприятий).
2. Центральным исполнительным органам и заинтересованным организациям, ответственным за исполнение Плана мероприятий по реализации Программы развития морского транспорта Республики Казахстан на 2006-2012 годы (далее - Программа):
1) принять меры по реализации Плана мероприятий;
2) ежегодно, к 10 января и 10 июля, представлять информацию о ходе реализации Программы в Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
3. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан ежегодно, к 25 января и 25 июля, представлять в Правительство Республики Казахстан информацию о ходе реализации Программы.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 13 октября 2009 года № 1587
План мероприятий на 2009-2012 годы (II этап)
по реализации Программы развития морского транспорта
Республики Казахстан на 2006-2012 годы
п/п
Мероприятие
Форма
завершения
Ответст-
венные
за
исполне-
ние
(реали-
зацию)
Сроки
исполнения
(реализа-
ции)
Предпола-
гаемые
расходы,
млн.
тенге
Источник
финанси-
рования
1
2
3
4
5
6
7
1.
Развитие
морского
торгового
флота
Информация в
Правительство
Республики
Казахстан
МТК,
АО «НМСК
«КМТФ»
(по
согласо-
ванию)
Ежегодно
к 25
января,
к 25 июля
2006-
2012 гг. -
14839,
в т.ч. на:
2009 г. -
4671,0
2010 г. -
6633,0
Внебюд-
жетные
средства
2.
Строитель-
ство и
приобрете-
ние флота
поддержки
морских
операций
Информация в
Правительство
Республики
Казахстан
МТК,
АО «НМСК
«КМТФ»
(по
согласо-
ванию)
Ежегодно
к 25
января,
к 25 июля
2006-
2012 гг. -
8587,0 в
т.ч. на:
2011 г. -
7036,0
Внебюд-
жетные
средства
3.
Создание
судоремон-
тного
производст-
ва
Информация в
Правительство
Республики
Казахстан
МТК,
АО «НМСК
«КМТФ»
(по
согла-
сованию)
Ежегодно
к 25
января,
к 25 июля
2009-
2010 гг. -
624,0
в т.ч. на:
2009 г. -
465,0
Внебюд-
жетные
средства
4.
Создание
системы
кадрового
обеспече-
ния пот-
ребностей
морского
транспорта
Информация в
Правительство
Республики
Казахстан
МТК,
МОН,
АО «НМСК
«КМТФ»
(по
согла-
сованию)
Ежегодно
к 25
января,
к 25 июля
2006-
2012 гг. -
238,39
в т.ч. на:
2009 г. -
33,6
2010 г. -
57,0
2011 г. -
57,0
2012 г. -
57,0
Внебюд-
жетные
средства
Расшифровка аббревиатур:
МОН - Министерство образования и науки Республики Казахстан
МТК - Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
РГП "АММТП" - Республиканское государственное предприятие "Актауский международный морской торговый порт"
АО "НМСК "КМТФ" - акционерное общество "Национальная морская судоходная компания "Казмортрансфлот"

Қазақстан Республикасының теңіз көлігін дамытудың 2006-2012 жылдарға арналған бағдарламасын іске асыру жөніндегі 2009-2012 жылдарға арналған (II кезең) іс-шаралар жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 13 қазандағы N 1587 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 қыркүйектегі N 1006 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.09.30 N 1006 Қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының теңіз көлігін дамытудың 2006 - 2012 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 26 қыркүйектегі N 916 қаулысын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының теңіз көлігін дамытудың 2006 - 2012 жылдарға арналған бағдарламасын іске асыру жөніндегі 2009 - 2012 жылдарға арналған (II кезең) іс-шаралар жоспары (бұдан әрі - Іс-шаралар жоспары) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының теңіз көлігін дамытудың 2006 - 2012 жылдарға арналған бағдарламасын (бұдан әрі - Бағдарлама) іске асыру жөніндегі Іс-шаралар жоспарын орындауға жауапты орталық атқарушы органдар мен мүдделі ұйымдар:
1) Іс-шаралар жоспарын іске асыру жөнінде шаралар қабылдасын;
2) жыл сайын, 10 қаңтарға және 10 шілдеге Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігіне Бағдарламаның іске асырылу барысы туралы ақпарат ұсынсын.
3. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі жыл сайын, 25 қаңтарға және 25 шілдеге Қазақстан Республикасының Үкіметіне Бағдарламаның іске асырылу барысы туралы ақпарат ұсынсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 13 қазандағы
N 1587 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының теңіз көлігін дамытудың 2006 - 2012
жылдарға арналған бағдарламасын іске асыру жөніндегі
2009 - 2012 жылдарға арналған (II кезең) іс-шаралар жоспары
Р/с
N
Іс-шара
Аяқталу нысаны
Орындауға  (іске асыруға) жауаптылар
Орындау (іске асыру) мерзімі
Болжамды шығыстар млн. теңге
Қаржыландыру көзі
1
2
3
4
5
6
7
1.
Теңіз сауда флотын дамыту
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
ККМ, "ҚТКФ" ҰТКК" АҚ (келісім бойынша)
Жыл сайын 25 қаңтарға, 25 шілдеге
2006 - 2012 жж. - 14839,0
соның ішінде:
2009 ж. - 4671,0
2010 ж. - 6633,0
Бюджеттен тыс қаражат
2.
Теңіз операцияларын қолдау флоттарын салу және сатып aлу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
ККМ, "ҚТКФ" ҰТКК" АҚ (келісім бойынша)
Жыл сайын 25 қаңтарға, 25 шілдеге
2006 - 2012 жж. - 8587,0
соның ішінде:
2011 ж. - 7036,0
Бюджеттен тыс қаражат
3.
Кеме жөндеу өндірісін құру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
ККМ, "ҚТКФ" ҰТКК" АҚ (келісім бойынша)
Жыл сайын 25 қаңтарға, 25 шілдеге
2009 - 2010 жж. - 624,0
соның ішінде:
2009 ж. - 465,0
Бюджеттен тыс қаражат
4.
Теңіз көлігі қажеттілігінің кадрлық қамтамасыз ету жүйесін құру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
ККМ, БҒМ, "ҚТКФ" ӨТКК" АҚ (келісім бойынша)
Жыл сайын 25 қаңтарға, 25 шілдеге
2006 - 2012 жж. - 238,39
соның ішінде:
2009 ж.- 33,6
2010 ж.- 57,0
2011 ж.- 57,0
2012 ж.- 57,0
Бюджеттен тыс қаражат
Аббревиатуралардың толық жазылуы:
БҒМ               - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
министрлігі
ККМ               - Қазақстан Республикасы Көлік және
коммуникация министрлігі
"АХТСП" РМК       - "Ақтау халықаралық теңіз сауда порты"
республикалық мемлекеттік кәсіпорны
"ҚТКФ" ҰТКК" АҚ   - "Қазтеңізкөлікфлоты" ұлттық теңіз кеме
қатынасы компаниясы" акционерлік қоғамы