О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 1210
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 октября 2009 года № 1590. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2010 года № 776
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 03.08.2010 № 776.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 1210 «О Стратегическом плане Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан на 2009-2011 годы» следующие изменения:
в Стратегическом плане Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан на 2009-2011 годы, утвержденном указанным постановлением:
в приложении 1 к разделу 6. «Бюджетные программы» Стратегического плана Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан на 2009-2011 годы:
в графе 5:
в строке «Всего» цифры «67460055» заменить цифрами «67459290»;
в строке «Текущие бюджетные программы» цифры «9769505» заменить цифрами «9768740»;
в строке «Услуги по координации деятельности в областях электроэнергетики, атомной энергетики, минеральных ресурсов, топливно-энергетического комплекса, угольной, нефтехимической, нефтегазовой промышленности и использования атомной энергии» цифры «1454230» заменить цифрами «1453465»;
в приложении 2 к разделу 6. «Бюджетные программы» Стратегического плана Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан на 2009-2011 годы:
в разделе 6. «Прочие»:
в графе 4:
в строке «Всего» цифры «2341421» заменить цифрами «2340656»;
в строке «Услуги по координации деятельности в областях электроэнергетики, атомной энергетики, минеральных ресурсов, топливно-энергетического комплекса, угольной, нефтехимической, нефтегазовой промышленности и использования атомной энергии» цифры «1454230» заменить цифрами «1453465»;
в строке «Итого (29 программ)» цифры «67460055» заменить цифрами «67459290»;
в строке «Текущие (19 программ)» цифры «9769505» заменить цифрами «9768740»;
в приложении 3 к разделу 6. «Бюджетные программы» Стратегического плана Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан на 2009-2011 годы:
в таблице «Бюджетная программа 001 Услуги»:

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 1210 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 13 қазандағы N 1590 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 3 тамыздағы N 776 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.08.03 N 776 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігінің 2009 - 2011 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы  N 1210 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігінің 2009 - 2011 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігінің 2009 - 2011 жылдарға арналған стратегиялық жоспарының "Бюджеттік бағдарламалар" деген 6-бөлімінің 1-қосымшасында:
5-бағанда:
"Барлығы" деген жолдағы "67460055" деген сандар "67459290" деген сандармен ауыстырылсын;
"Ағымдағы бюджеттік бағдарламалар" деген жолдағы "9769505" деген сандар "9768740" деген сандармен ауыстырылсын;
"Электр энергетикасы, атом энергетикасы, минералдық ресурстар, отын-энергетикалық кешен, көмір, мұнай-химия, мұнай-газ өнеркәсібі және атом энергетикасын пайдалану саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер" деген жолдағы "1454230" деген сандар "1453465" деген сандармен ауыстырылсын;
Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігінің 2009 - 2011 жылдарға арналған стратегиялық жоспарының "Бюджеттік бағдарламалар" деген 6-бөлімінің 2-қосымшасында:
"Басқалары" деген 6-бөлімде:
4-бағанда:
"Барлығы" деген жолдағы "2341421" деген сандар "2340656" деген сандармен ауыстырылсын;
"Электр энергетикасы, атом энергетикасы, минералдық ресурстар, отын-энергетикалық кешен, көмір, мұнай-химия, мұнай-газ өнеркәсібі және атом энергетикасын пайдалану саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер" деген жолдағы "1454230" деген сандар "1453465" деген сандармен ауыстырылсын;
"Барлығы (29 бағдарлама)" деген жолдағы "67460055" деген сандар "67459290" деген сандармен ауыстырылсын;
"Ағымдағы (19 бағдарлама)" деген жолдағы "9769505" деген сандар "9768740" деген сандармен ауыстырылсын;
Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігінің 2009 - 2011 жылдарға арналған стратегиялық жоспарының "Бюджеттік бағдарламалар" деген 6-бөлімінің 3-қосымшасында:
"001 бюджеттік бағдарлама Қызметтер" деген кестеде:

в первой строке «Показатели количества» графах 2, 6 цифры «349» заменить цифрами «347»;
в графе 6 строки «Расходы на реализацию программы» цифры «1454230» заменить цифрами «1453465».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

2, 6-бағандардағы "Сан көрсеткіштері" деген бірінші жолда "349" деген сандар "347" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар" деген жолдың 6-бағанындағы "1454230" деген сандар "1453465" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы кол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                            К. Мәсімов