О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 2008 года № 1184
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 ноября 2009 года № 1871-1
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 2008 года № 1184 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2009-2011 годы" следующие изменения и дополнение:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения":
по администратору 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан":
в программе 029 "Строительство и реконструкция системы водоснабжения":
в подпрограмме 005 "За счет внутренних источников":
в графе 3:
в строке "Водоснабжение села Абай Сарыагашского района Южно-Казахстанской области (водопроводные сети восьми близлежащих аулов)" цифры "235929" заменить цифрами "203977";
в строке "Разработка проектно-сметной документации по объекту строительство Каскеленского группового водовода в Карасайском районе Алматинской области" цифры "50000" заменить цифрами "80000";
строку "Реконструкция Жетысайского группового водопровода Махтааральского района Южно-Казахстанской области" дополнить цифрами "297063";
в строке "Реконструкция Жиделинского группового водовода и веток подключения к ним в Шиелийском районе Кызылординской области" цифры "107640" заменить цифрами "94850";
в строке "Реконструкция Жиделинского группового водопровода. Ветка подключения от ЖГВ до населенного пункта Енбек и населенного пункта Екпинди Жанакорганского района Кызылординской области" цифры "20849" заменить цифрами "17943";
в строке "Реконструкция Майского группового водопровода Майского района Павлодарской области" цифры "784491" заменить цифрами "294749";
в строке "Реконструкция Тасты-Шуйского группового водопровода Сузакского района Южно-Казахстанской области" цифры "96740" заменить цифрами "94661";
в строке "Строительство Енбекшиказахского группового водовода Алматинской области (1 очередь, 1 пусковой комплекс)" цифры "436619" заменить цифрами "434542";
в строке "Строительство Октябрьского группового водопровода в Кармакшинском районе Кызылординской области" цифры "286863" заменить цифрами "311982";

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 желтоқсандағы N 1184 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 қарашадағы N 1871-1 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"2009 - 2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 желтоқсандағы N 1184 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасында:
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" функционалдық тобында:
212 "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі" әкімшісі бойынша:
029 "Сумен жабдықтау жүйесін салу және реконструкциялау" бағдарламасында:
005 "Ішкі көздер есебінен" кіші бағдарламасында:
3-бағанда:
"Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы Жетісай қаласында су құбыры желілерін қайта жаңарту" деген жол "297063" деген сандармен толықтырылсын;
"Қызылорда облысы Жаңақорған ауданындағы Жиделі су құбырын қайта құру. Еңбек және Екпінді елді мекендеріне дейінгі су құбыры тармағын қайта құру" деген жолда "20849" деген сандар "17943" деген сандармен ауыстырылсын;
"Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы Тасты-Шу топтық су торабын қайта жақсарту" деген жолда "96740" деген сандар "94661" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қызылорда облысы Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырын салу (V кезек)" деген жолда "784500" деген сандар "984500" деген сандармен ауыстырылсын;
"Алматы облысы Еңбекшіқазақ біріккен су торабын салу (1 кезек, 1 пусктік кешені)" деген жолда "436619" деген сандар "434542" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қызылорда облысы Октябрь топты су құбырының құрылысын салу" деген жолда "286863" деген сандар "311982" деген сандармен ауыстырылсын;
"Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы Абай ауылын сумен жабдықтау (жақын жатқан сегіз ауылдық су құбыры жүйелері)" деген жолда "235929" деген сандар "203977" деген сандармен ауыстырылсын;
"Алматы облысында Қарасай ауданының Қаскелең қаласындағы сумен жабдықтау жүйелерінің құрылысы және қайта жаңғырту" деген сөздер "Алматы облысында Қарасай ауданы Қаскелең топтық су құбыры құрылысының объектісі бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу" деген сөздермен ауыстырылсын;
"50000" деген сандар "80000" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қызылорда облысы Шиелі ауданы Жиделі топтық су жүргізу бұтағы мен оған қосындысын қайтадан жаңарту" деген жолда "107640" деген сандар "94850" деген сандармен ауыстырылсын;
"Павлодар облысы Май ауданы Май топтық су құбырын жұмыс жобасын өңдеу" деген жолда "784491" деген сандар "294749" деген сандармен ауыстырылсын;

в строке "Строительство ветки подключения поселка Жанакорган к Жиделинскому групповому водопроводу в Кызылординской области" цифры "61066" заменить цифрами "50430";
в строке "Строительство Арало-Сарыбулакского группового водопровода (V очередь) в Кызылординской области" цифры "784500" заменить цифрами "984500";
в программе 031 "Реконструкция гидротехнических сооружений":
в графе 3:
в строке "Объединенный гидроузел "Достык" на реке Хоргос с подключением магистральных каналов в Панфиловском районе Алматинской области" цифры "750000" исключить;
в строке "Реконструкция сооружений Чарского водохранилища Жарминского района Восточно-Казахстанской области корректировка проектно-сметной документации" цифры "52788" исключить;
в строке "Берегоукрепительные и русловыпрямительные работы на реке Шу в Шуском районе Жамбылской области" цифры "50000" заменить цифрами "152788";
в строке "Перегораживающее сооружение на канале № 35 для регулирования уровней и объемов воды в каналах № 35, 36 и экибастузском водохранилище" цифры "50000" исключить;
в строке "Восстановление работоспособности магистрального канала "Комсомол" в Байдыбекском районе Южно-Казахстанской области" цифры "300000" заменить цифрами "483698";
в строке "Машинная водоподача из Шардаринского водохранилища на орошаемые земли Махтааральского района Южно-Казахстанской области" цифры "1820000" заменить цифрами "2386302";
в приложении 12 к указанному постановлению:
в строке, порядковый номер 1, цифры "333641" заменить цифрами "415140";
в строке, порядковый номер 5, цифры "224528" заменить цифрами "164610";
в строке, порядковый номер 7, цифры "219717" заменить цифрами "169917";
в строке, порядковый номер 9, цифры "46095" заменить цифрами "43713";
в строке, порядковый номер 11, цифры "495998" заменить цифрами "505960";
в строке, порядковый номер 12, цифры "81379" заменить цифрами "102018";
в приложении 16 к указанному постановлению:
в строке, порядковый номер 1, цифры "481742" заменить цифрами "508687";
в строке, порядковый номер 3, цифры "282283" заменить цифрами "292283";
в строке, порядковый номер 5, цифры "297538" заменить цифрами "299038";
в строке, порядковый номер 9, цифры "245181" заменить цифрами "238088";
в строке, порядковый номер 10, цифры "45707" заменить цифрами "41605";
в строке, порядковый номер 11, цифры "22750" заменить цифрами "14500";
в строке, порядковый номер 14, цифры "325989" заменить цифрами "306989";
в приложении 17 к указанному постановлению:
в строке, порядковый номер 1, цифры "2136000" заменить цифрами "2209944";

"Қызылорда облысындағы Жаңақорған кентін Жиделі топтық су құбырына қосу тармағының құрылысын салу" деген жолда "61066" деген сандар "50430" деген сандармен ауыстырылсын;
031 "Гидротехникалық құрылысты реконструкциялау" бағдарламасында:
3-бағанда:
"Алматы облысының Панфилов ауданындағы Қорғас өзеніндегі магистральды каналдарға қосылған біріккен "Достық" гидроторабы" деген жолда "750000" деген сандар алынып тасталсын;
"Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы Шар су қоймасының имараттарын қайта жаңғырту" деген жолда "52788" деген сандар алынып тасталсын;
"Жамбыл облысы Шу ауданы Шу өзенінде жағалауды күшейту және арна түзету жұмыстары" деген жолда "50000" деген сандар "152788" деген сандармен ауыстырылсын;
"N 35, N 36 каналдар мен Екібастұз су қоймасындағы су көлемі мен оның деңгейін реттеуге арналған N 35 каналдағы қалқалағыштың құрылысы" деген жолда "50000" деген сандар алынып тасталсын;
"Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданындағы "Комсомол" магистральдік каналының жұмыс істеу қабілеттілігін қайта қалпына келтіру" деген жолда "300000" деген сандар "483698" деген сандармен ауыстырылсын;
"Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданының суармалы жерлеріне Шардара су қоймасынан машиналық су жіберуі" деген жолда "1820000" деген сандар "2386302" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулының 12-қосымшасында:
реттік нөмірі 1-жолдағы "333641" деген сандар "415140" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 5-жолдағы "224528" деген сандар "164610" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 7-жолдағы "219717" деген сандар "169917" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 9-жолдағы "46095" деген сандар "43713" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 11-жолдағы "495998" деген сандар "505960" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 12-жолдағы "81379" деген сандар "102018" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулының 16-қосымшасында:
реттік нөмірі 1-жолдағы "481742" деген сандар "508687" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 3-жолдағы "282283" деген сандар "292283" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 5-жолдағы "297538" деген сандар "299038" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 9-жолдағы "245181" деген сандар "238088" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 10-жолдағы "45707" деген сандар "41605" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 11-жолдағы "22750" деген сандар "14500" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 14-жолдағы "325989" деген сандар "306989" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулының 17-қосымшасында:
реттік нөмірі 1-жолдағы "2136000" деген сандар "2209944" деген сандармен ауыстырылсын;