О некоторых вопросах маркировки (перемаркировки) алкогольной продукции учетно-контрольными марками
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2009 года № 2041. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 мая 2016 года № 300
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 23.05.2016 № 300 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 653 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Ввести с 1 апреля 2010 года маркировку алкогольной продукции, за исключением виноматериала и пива, учетно-контрольными марками нового образца:
для алкогольной продукции отечественного производства согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
для ввозимой алкогольной продукции согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Разрешить осуществление маркировки алкогольной продукции учетно-контрольными марками, введенными с 15 апреля 2007 года, без маркировки учетно-контрольными марками нового образца до 31 мая 2010 года.
3. В срок до 1 марта 2011 года в установленном законодательством порядке осуществить перемаркировку алкогольной продукции, маркированной учетно-контрольными марками, введенными с 15 апреля 2007 года.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2010 года № 1473 (вводится в действие с 01.12.2010)
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 23.07.2015 № 573 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
5. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 8 декабря 2009 года № 2041
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 8 декабря 2009 года № 2041

Алкоголь өнімін есепке алу-бақылау таңбаларымен таңбалаудың (қайта таңбалаудың) кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 8 желтоқсандағы N 2041 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 23 мамырдағы № 300 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.05.2016 № 300 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 653-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шарап материалдары мен сыраны қоспағанда, алкоголь өнімін 2010 жылғы 1 сәуірден бастап:
осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес отандық өндірістің алкоголь өніміне арналған;
осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес әкелінетін алкоголь өніміне арналған жаңа үлгідегі есепке алу-бақылау таңбаларымен таңбалау енгізілсін.
2. Алкоголь өнімін 2010 жылғы 31 мамырға дейін жаңа үлгідегі есепке алу-бақылау таңбаларымен таңбалаусыз 2007 жылғы 15 сәуірден бастап енгізілген есепке алу-бақылау таңбаларымен таңбалауды жүзеге асыруға рұқсат етілсін.
3. 2011 жылғы 1 наурызға дейінгі мерзімде 2007 жылғы 15 сәуірден бастап енгізілген есепке алу-бақылау таңбаларымен таңбаланған алкоголь өнімін заңнамада белгіленген тәртіппен қайта таңбалау жүзеге асырылсын.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2010.12.30 № 1473 (2010.12.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
4. Күші жойылды - ҚР Yкiметiнiң 23.07.2015 № 573 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
5. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
6. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 8 желтоқсандағы
N 2041 қаулысына
1-қосымша
Голографиялық қорғаныс элементі
бар есепке алу-бақылау таңбасы
Қорғаныс түрлерінің айрықшалығы
65 х 17 форматты
(қағаз мәтінінен қараңыз)
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 8 желтоқсандағы
N 2041 қаулысына
2-қосымша
Голографиялық қорғаныс элементі
бар есепке алу-бақылау таңбасы
(әкелінетін өніміне арналған)
Қорғаныс түрлерінің айрықшалығы
65 х 17 форматты
(қағаз мәтінінен қараңыз)