О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2008 года № 573"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2009 года № 2059
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2008 года № 573".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
О внесении дополнений в Указ Президента Республики Казахстан
от 21 апреля 2008 года № 573
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2008 года № 573 "О вопросах государственных высших учебных заведений, первые руководители которых назначаются на должности и освобождаются от должностей Президентом Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 19, ст. 166) следующие дополнения:
в Правилах назначения на должности, освобождения от должностей первых руководителей государственных высших учебных заведений, назначаемых на должности и освобождаемых от должностей Президентом Республики Казахстан, и прохождения ими аттестации, утвержденных вышеназванным Указом:
в пункте 2 после слова "согласование" дополнить словами "Премьер-Министру Республики Казахстан и";
в пункте 3 после слов "согласования с" дополнить словами "Премьер-Министром Республики Казахстан и".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания и подлежит опубликованию.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев

"Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 21 сәуірдегі № 573 Жарлығына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 10 желтоқсандағы № 2059 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 21 сәуірдегі № 573 Жарлығына толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 21 сәуірдегі № 573 Жарлығына толықтырулар енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Бірінші басшыларын Қазақстан Республикасының Президенті қызметке тағайындайтын және қызметтен босататын мемлекеттік жоғары оку орындарының мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 21 сәуірдегі № 573 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 19, 166-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Президенті қызметке тағайындайтын және қызметтен босататын мемлекеттік жоғары оқу орындарының бірінші басшыларын қызметке тағайындау, қызметтен босату және олардың аттестаттаудан өту ережелерінде:
2-тармақта «ұсынысты» деген сөзден кейін «Қазақстан Республикасының Премьер-Министріне және» деген сөздермен толықтырылсын;
3-тармақта «ұсыныс» деген сөзден кейін «Қазақстан Республикасының Премьер-Министрімен және» деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. Назарбаев