О переводе отдельного участка земель обороны в земли населенных пунктов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2009 года № 2086
В соответствии со статьей 2 Земельного кодекса Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Перевести земельный участок общей площадью 35,92 гектара Министерства обороны Республики Казахстан из категории земель промышленности, транспорта, связи, обороны и иного несельскохозяйственного назначения в категорию земель населенных пунктов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 декабря 2009 года № 2086
Экспликация
земель, переводимых из категории земель промышленности,
транспорта, связи, обороны и иного несельскохозяйственного
назначения в категорию земель населенных пунктов
Наименование
землепользо-
вателя
Место-
положение
земельных
участков
Общая
пло-
щадь,
гек-
таров
В том числе:
пашни
паст-
бища
сено-
косы
под
доро-
гами
под
построй-
ками
прочие
земли
Министерство
обороны
Республики
Казахстан
Всего, земли
центральной
усадьбы
бывшего
военного
совхоза «Алматинский»

Қорғаныс жерлерінің жекелеген учаскесін елді мекендер жерлеріне ауыстыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 11 желтоқсандағы N 2086 Қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 2-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің жалпы алаңы 35,92 гектар жер учаскесі өнеркәсіп, көлік, байланыс, қорғаныс және өзге де ауыл шаруашылығы мақсатына арналмаған жерлер санатынан елді мекендер жерлері санатына ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 11 желтоқсандағы
N 2086 қаулысына
қосымша
Өнеркәсіп, көлік, байланыс, қорғаныс жері және өзге де ауыл
шаруашылығы мақсатына арналмаған жерлер санатынан елді
мекендердің жерлері санатына ауыстырылатын жер
экспликациясы
Жер пайдаланушының атауы
Жер учаскелерінің орналасқан жері
Жалпы алаңы, гектар
Оның ішінде:
егістік жер
жайылым
шабындық
жолдар астында
құрылыс астында
өзге де жерлер
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі
Барлығы, бұрынғы "Алматы" әскери совхозы орталық мекенінің жері,