О Курмангалиевой А.Д.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2009 года № 2200
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Курмангалиеву Аиду Даденовну вице-министром здравоохранения Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

А.Д. Құрманғалиева туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 2200 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Аида Дәденқызы Құрманғалиева Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                       К. Мәсімов