Об утверждении перечня участков недр, подлежащих выставлению на конкурс
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2009 года № 2204
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 27 января 1996 года "О недрах и недропользовании" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень участков недр, подлежащих выставлению на конкурс.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 2009 года № 2204
Перечень
участков недр, подлежащих выставлению на конкурс
п/ п
Вид
полез-
ного
иско-
паемого
Наименование
участка недр
Местонахождение
Вид
операций по
недрополь-
зованию
Область
Географические
координаты
с.ш.    в.д.
1
2
3
4
5
6
Углеводородное сырье
1.
Нефть
Блоки XXX-40-D
(частично),
Е (частично),
F (частично)
Кызылординская
45о40'  66о10'
45о47'  66о10'
45о47'  66о12'
45о41'  66о15'
45о53'  66о30'
45о40'  66о30'
Разведка
и добыча

Конкурсқа шығарылуға тиіс жер қойнауы учаскелерінің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 2204 Қаулысы
«Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы» Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 27 қаңтардағы Заңының 7-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған конкурсқа шығарылуға тиіс жер қойнауы учаскелерінің тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                       К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 2204 қаулысымен
бекітілген
Конкурсқа шығарылуға тиіс жер қойнауы учаскелерінің
тізбесі
P/с
N
Пайдалы қазба түрі
Жер қойнауы учаскесінің атауы
орналасқан жері
Жер қойнауын пайдалану операцияларының түрі
Облыс
Географиялық координаталары с.е. ш.б.
1
2
3
4
5
6
Көмірсутегі шикізаты
1
Мұнай
ХХХ-40-D (ішінара), Е(ішінара), F(ішінара) блоктары
Қызылорда
45о40'  66о10'
45о47'  66о10'
45о47'  66о12'
45о41'  66о15'
45о53'  66о30'
45о40'  66о30'
Барлау және өндіру