Об отзыве из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проектов законов Республики Казахстан "О ратификации Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о взаимном учреждении Торговых представительств" и "О ратификации Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации об открытии отделений Торговых представительств"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2286
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
отозвать из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проекты законов Республики Казахстан "О ратификации Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о взаимном учреждении Торговых представительств" и "О ратификации Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации об открытии отделений Торговых представительств", внесенные постановлениями Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2008 года № 593 и № 592.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

"Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы Сауда өкілдіктерін өзара құру туралы келісімді ратификациялау туралы" және "Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы Сауда өкілдіктерінің бөлімшелерін ашу туралы келісімді сертификациялау туралы" Қазақстан Республикасы заңдарының жобаларын Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен кері қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2286 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2008 жылғы 18 маусымдағы № 593 және № 592 қаулыларымен енгізілген «Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы Сауда өкілдіктерін өзара құру туралы келісімді ратификациялау туралы» және «Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы Сауда өкілдіктерінің бөлімшелерін ашу туралы келісімді ратификациялау туралы» Қазақстан Республикасы заңдарының жобалары Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен кері қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов