О внесении изменений и дополнений в нормативное постановление Верховного Суда Республики Казахстан № 25 от 06 декабря 2002 года "О соблюдении принципа гласности судопроизводства по уголовным делам"
Нормативное постановление Верховного Суда Республики Казахстан от 25 июня 2010 года № 8.
В связи с изменением законодательства Республики Казахстан пленарное заседание Верховного Суда Республики Казахстан
постановляет:
1. Внести в нормативное постановление Верховного Суда Республики Казахстан № 25 от 06 декабря 2002 года "О соблюдении принципа гласности судопроизводства по уголовным делам" следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 12 цифры "403" заменить цифрами "396-1, 446-1", после слов "в апелляционных" дополнить словами "и кассационных";
2) в пункте 13 после слова "апелляционной" дополнить словом ", кассационной".
2. Согласно статье 4 Конституции Республики Казахстан настоящее нормативное постановление включается в состав действующего права, а также является общеобязательным и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель
Верховного Суда
Республики Казахстан
М. Алимбеков
Судья Верховного Суда
Республики Казахстан,
секретарь пленарного заседания
Ж. Баишев

"Қылмыстық істер бойынша сот ісін жүргізу жариялылығы қағидатын соттардың сақтауы туралы" Қазақстан Республикасының Жоғарғы Сотының 2002 жылғы 6 желтоқсандағы № 25 нормативтік қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының 2010 жылғы 25 маусымдағы N 8 Нормативтік қаулысы.
Қазақстан Республикасы заңнамасының өзгеруіне байланысты Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жалпы отырысы
қаулы етеді:
1. "Қылмыстық істер бойынша сот ісін жүргізу жариялылығы қағидатын соттардың сақтауы туралы" Қазақстан Республикасының Жоғарғы Сотының 2002 жылғы 6 желтоқсандағы № 25 нормативтік қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 12-тармақтағы "403" деген сандар "396-1, 446-1" деген сандармен ауыстырылсын, "апелляциялық" деген сөзден кейін "және кассациялық" деген сөздермен толықтырылсын;
2) 13-тармақ "апелляциялық" деген сөзден кейін ", кассациялық" деген сөзбен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Конституциясының 4-бабына сәйкес, осы нормативтік қаулы қолданыстағы құқық құрамына қосылады, сондай-ақ жалпыға бірдей міндетті болып табылады және ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Сотының Төрағасы
М. Әлімбеков
Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Сотының судьясы,
жалпы отырыс хатшысы
Ж. Бәйішев