О Накыпбекове Б.А., Жампеисове А.С.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2010 года № 101
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Накыпбекова Бакытбека Ауеновича заместителем председателя Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами, освободив от этой должности Жампеисова Амангельды Суимбаевича в связи с уходом на пенсию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Б.Ә. Нақыпбеков, А.С. Жампейісов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 15 ақпандағы № 101 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Бақытбек Әуенұлы Нақыпбеков Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігі төрағасының орынбасары болып тағайындалсын, зейнеткерлікке шығуына байланысты Аманкелді Сүйімбайүлы Жампейісов бұл қызметтен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                             К. Мәсімов