О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2004 года № 1188
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 октября 2010 года № 1076. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2015 года № 774
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 11.09.2015 № 774 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2004 года № 1188 "Об утверждении Правил субсидирования убытков перевозчика, связанных с осуществлением пассажирских перевозок по социально значимым сообщениям" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 45, ст. 564) следующие дополнения и изменения:
в Правилах субсидирования убытков перевозчика, связанных с осуществлением пассажирских перевозок по социально значимым сообщениям, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 5:
абзац первый после слов "в межобластных сообщениях," дополнить словами "с учетом прицепных и беспересадочных вагонов";
абзац пятый изложить в следующей редакции;
"Перечень поездов, количество прицепных и беспересадочных вагонов, периодичность их курсирования в социально значимых сообщениях, составность субсидируемой части этих поездов, прицепных и беспересадочных вагонов определяются на основе анализа пассажирских перевозок в Республике Казахстан, ежегодно проводимого уполномоченным и исполнительными органами.";
абзац шестой после слов "курсирование в составе пассажирских поездов" дополнить словами ", прицепных и беспересадочных вагонов,";
в пункте 6:
абзац первый после слов "пассажирскому поезду" дополнить словами ", с учетом прицепных и беспересадочных вагонов";
абзац третий подпункта 2) после слов "составность субсидируемой части поезда" дополнить словами ", количество прицепных и беспересадочных вагонов";
абзац первый пункта 7 после слов "вагоны дизель- и электропоездов," дополнить словами "прицепные и беспересадочные вагоны,";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. На основании определенных Правительством Республики Казахстан и местными представительными и исполнительными органами сообщений уполномоченным и исполнительными органами формируются лоты. Конкурсы по данным лотам проводятся в соответствии с актами уполномоченного и исполнительных органов, устанавливающими порядок и сроки их проведения.";
пункт 10 после слов "осуществление перевозок" дополнить словами "в социально значимых сообщениях с учетом прицепных и беспересадочных вагонов";
в пункте 13 после слов "проведенных конкурсов" дополнить словами ", с учетом прицепных и беспересадочных вагонов";

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 11 қарашадағы № 1188 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 19 қазандағы № 1076 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 11 қыркүйектегі № 774 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 11.09.2015 № 774 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Тасымалдаушының әлеуметтік мәні бар қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдауды жүзеге асыруына байланысты залалдарына субсидиялау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 11 қарашадағы № 1188 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 45, 564-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Тасымалдаушының әлеуметтік мәні бар қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдауды жүзеге асыруына байланысты залалдарын субсидиялау ережесінде:
5-тармақта:
бірінші абзац «Тасымалдаушының» деген сөзден кейін «тіркелмелі және жолда тоқтамайтын вагондарды ескере отырып,» деген сөздермен толықтырылсын;
бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«Поездардың тізбесі, тіркелмелі және жолда тоқтамайтын вагондардың саны, олардың әлеуметтік мәні бар қатынастарда қатынау кезеңділігі, осы поездардың, тіркелмелі және жолда тоқтамайтын вагондардың субсидияланатын бөлігінің құрамдылығы уәкілетті және атқарушы органдар жыл сайын өткізетін Қазақстан Республикасындағы жолаушылар тасымалдауды талдаудың негізінде белгіленеді.»;
алтыншы абзац «құрамында» деген сөзден кейін «тіркелмелі және жолда тоқтамайтын вагондардың,» деген сөздермен толықтырылсын;
6-тармақта:
бірінші абзац «бойынша» деген сөзден кейін «тіркелмелі және жолда тоқтамайтын вагондарды ескере отырып,» деген сөздермен толықтырылсын;
2) тармақшаның үшінші абзацы «құрымдылығы» деген сөзден кейін «тіркелмелі және жолда тоқтамайтын вагондар саны» деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақтың бірінші абзацы «поездарының вагондары,» деген сөздерден кейін «тіркелмелі және жолда тоқтамайтын вагондар,» деген сөздермен толықтырылсын;
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«9. Қазақстан Республикасының Үкіметі және жергілікті өкілді және атқарушы органдар айқындаған қатынастар негізінде уәкілетті және атқарушы органдар лоттарды қалыптастырады. Осы лоттар бойынша конкурстар оларды өткізу тәртібі мен мерзімдерін белгілейтін уәкілетті және атқарушы органдардың актілеріне сәйкес өткізіледі.»;
10-тармақ «қоса» деген сөзден кейін «әлеуметтік мәні бар қатынастарда тіркелмелі және жолда тоқтамайтын вагондарды ескере отырып,» деген сөздермен толықтырылсын;
13-тармақта «белгіленген мөлшерде» деген сөздердің алдынан «тіркелмелі және жолда тоқтамайтын вагондарды ескере отырып,» деген сөздермен толықтырылсын;

пункт 13-1 изложить в следующей редакции:
"13-1. В связи с сезонностью перевозок и изменением графика движения поездов, прицепных и беспересадочных вагонов, а также в зависимости от пассажиропотока по взаимному согласию сторон допускается пересмотр суммы субсидий в соответствии с составностью поездов, количеством прицепных и беспересадочных вагонов и периодичностью их курсирования, путем составления дополнительного соглашения к договору, в пределах средств, предусмотренных соответствующим бюджетом на текущий финансовый год.";
в пункте 19:
в подпункте 3) слова ", а также сумме доходов от продажи проездных документов" заменить словами "с учетом прицепных и беспересадочных вагонов";
в подпункте 4) слова "отчетного месяца" заменить словами "месяца, следующего за отчетным";
дополнить подпунктом 7) следующего содержания:
"7) акт сверки от соответствующей организации по выручке от продажи проездных документов.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

13-1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«13-1. Ағымдагы қаржы жылына арналған тиісті бюджетте көзделген қаражат шегінде тасымалдаудың маусымдылығына және поездардың, тіркелмелі және тоқтамайтын вагондардың қозғалыс кестесінің өзгеруіне, сондай-ақ жолаушылар ағынына байланысты тараптардың өзара келісуі бойынша шартқа қосымша келісім жасау арқылы поездардың құрамдылығына, тіркелмелі және тоқтамайтын вагондардың санына және қатынау кезеңділігіне сәйкес субсидиялар сомасын қайта қарауға жол беріледі.»;
19-тармақта:
3) тармақшада «, сондай-ақ жол жүру құжаттарын сатудан түскен кіріс сомасы» деген сөздер «тіркелмелі және тоқтамайтын вагондарды ескере отырып,» деген сөздермен ауыстырылсын;
4) тармақшада «есепті айдың» деген сөздер «есептіден кейінгі айдың» деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 7) тармақшамен толықтырылсын:
«7) тиісті ұйымнан жол жүру құжаттарын сатудан түсетін түсімдер бойынша салыстыру актісі.».
2. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов