О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 28 декабря 2006 года № 230"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2010 года № 1140
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 28 декабря 2006 года № 230".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Указ Президента Республики Казахстан О признании утратившим силу Указа Президента
Республики Казахстан от 28 декабря 2006 года № 230
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан от 28 декабря 2006 года № 230 "О Государственной программе развития физической культуры и спорта в Республике Казахстан на 2007 - 2011 годы" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 46, ст. 492).
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

"Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 28 желтоқсандағы № 230 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 қазандағы № 1140 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 28 желтоқсандағы № 230 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 28 желтоқсандағы № 230 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Қазақстан Республикасында дене шынықтыру және спортты дамытудың 2007 - 2011 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 28 желтоқсандағы № 230 Жарлығының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 46, 492-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев